Domina Shopping 4+

Uldis Mergins

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Tirdzniecības centrs Domina Shopping ir viena no rīdzinieku iecienītākajām iepirkšanās, izklaides un kopābūšanas vietām. Mēs gādājam par to, lai gan steidzīgie, gan laiskie, gan seniori un bērni, gan izsalkušie un sportiskie pie mums justos vienlīdz labi.

Mūsu daudzveidīgais modes preču, kosmētikas, mājlietu, mēbeļu, interjera priekšmetu un sadzīves tehnikas piedāvājums ļaus atrast kāroto visdažādāko dzīvesstilu piekritējiem. Līdzās United Colors of Benetton, Tommy Hilfiger, Guess, H&M, Lindex, Geox, Flying Tiger Copenhagen, SportsDirect.com, Sportland un citiem starptautiski slaveniem zīmoliem pie mums ir pieejami arī labāko Latvijas modes dizaineru darbi. Mēs īpaši lepojamies ar plašo apavu un bērnu preču klāstu — t/c Domina Shopping piedāvājums ir bagātīgākais visā Rīgā!

Šobrīd visiem mūsu klientiem ir pieejama moderna lojalitātes karte - Domina Shopping mobilajā aplikācijā. Turpmāk Jums vienmēr būs līdzi Domina Shopping lojalitātes kate, Jūsu viedierīcē.

Domina Shopping klienta kartes priekšrocības:
Patīkamas atlaides - līdz pat 15% lielas pastāvīgas atlaides vairāk nekā 100 tirdzniecības centra veikalos, kafejnīcās un pakalpojumu centros.
Izdevīgs uzkrājums - iespēja uzkrāt personīgajā kontā 1% no pirkuma summas un izmantot to jauniem pirkumiem, sākot jau ar 7 punktiem.
Ērta lietošana - sakrātajiem punktiem var sekot Klienta kartes profilā mājas lapā vai mobilajā aplikācijā.

What’s New

Version 2.0

Performance upgrade.

App Privacy

The developer, Uldis Mergins, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping