DrDieta 4+

Polmedi sp. z o.o.

Zaprojektowano dla iPada

    • Gratis

Zrzuty ekranu

Opis

Każda osoba odczuwającą skutki schorzeń zdrowotnych potrzebuje jasnej informacji związanej z produktami i potrawami, które może spożywać. Informacje, które pacjenci otrzymują od lekarzy są często niewystarczające.

Dlatego stworzyliśmy aplikację DrDieta - mobilny przewodnik dietetyczny, który pomoże chorym dostosować dietę właściwą dla ich schorzeń. DrDieta to wiarygodne, stworzone przez dietetyków klinicznych, wskazania żywieniowe dla wielu schorzeń w jednym miejscu.

Jak zacząć?

Po uruchomieniu aplikacji, uzupełnij swój profil o schorzenia, na które cierpisz. Zyskasz dostęp do prywatnej spiżarni, w której znajdziesz produkty wpływające korzystne, neutralne i niekorzystne na kombinację Twoich schorzeń.

A dzięki funkcji szybkiego wyszukania równie łatwo sprawdzisz wskazania dla dowolnej potrawy, którą właśnie chciałbyś zjeść.

Co nowego

Wersja 1.0.6

Poprawki układu treści

Prywatność w aplikacji

Deweloper (Polmedi sp. z o.o.) nie podał Apple szczegółów dotyczących zasad ochrony prywatności oraz przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera.

Brak informacji

Podczas zgłaszania kolejnego uaktualnienia aplikacji deweloper będzie musiał podać informacje dotyczące ochrony prywatności.

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka

Health & Fitness
Health & Fitness
Health & Fitness
Medical
Health & Fitness
Health & Fitness