Dzieci w Plus 4+

SafeKiddo

Zaprojektowano dla iPada

    • Gratis

Zrzuty ekranu

Opis

Dzieci w Plus to najnowocześniejszy system kontroli rodzicielskiej.
Aplikacja daje możliwość kontrolowania tego, co robią dzieci na swoich urządzeniach zdalnie z telefonów rodziców i opiekunów. Oprogramowanie kontroli rodzicielskiej pozwala blokować dostęp do stron pornograficznych oraz innych niestosownych materiałów. Rodzice mogą również ograniczyć korzystanie z danych programów, jak i ustawić limity czasowe.


Jak działa aplikacja Dzieci w Plus?:
* Bezpieczne korzystanie z Internetu
Chroń dziecko przed treściami, które stanowią potencjalne zagrożenie. Typ blokowanych treści ustalasz sam lub korzystasz z szablonów dopasowanych do różnych przedziałów wiekowych.
* Zarządzanie czasem spędzanym w Internecie i aplikacjach
Nie pozwól, by wirtualny świat pochłonął Twoje dziecko bez reszty. Ustal godziny dostępu do Internetu i aplikacji oraz maksymalny czas korzystania z określonych urządzeń.
* Kontrola dostępu do aplikacji
Nie wszystko, co zainstalowano w komputerze czy tablecie, powinno być dostępne dla Twojego dziecka. Zdecyduj, jakie aplikacje będą dla niego widoczne. Dostawaj powiadomienia, gdy dziecko będzie chciało zainstalować nowe oprogramowanie.
* Tryb Safe Search w Google, Bing i Yahoo
Twoje dziecko korzystając z wyszukiwarek może stosunkowo łatwo natknąć się na nieodpowiednie strony, obrazy i filmy. Zadbaliśmy o to, by najpopularniejsze wyszukiwarki pracowały zawsze w trybie Safe Search.
* Raporty
W panelu rodzica znajdziesz informacje dotyczące aktywności dziecka na urządzeniach. Między innymi kategorie odwiedzanych stron internetowych, czas spędzany w Internecie czy zablokowane strony.

Co nowego

Wersja 1.1.0

- dodano część dla dziecka w aplikacji

Prywatność w aplikacji

Deweloper (SafeKiddo) nie podał Apple szczegółów dotyczących zasad ochrony prywatności oraz przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera.

Brak informacji

Podczas zgłaszania kolejnego uaktualnienia aplikacji deweloper będzie musiał podać informacje dotyczące ochrony prywatności.

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka

DeimicApp
Lifestyle
Gdzie Jest Dziecko Orange
Lifestyle
Coigdzie.pl - events, concerts
Lifestyle
ClickFitTest
Lifestyle
Vactronic
Lifestyle
Emibig Home
Lifestyle