Zrzuty ekranu

Opis

Dzieci w Plus to najnowocześniejszy system kontroli rodzicielskiej.

Dzieci w Plus to najnowocześniejszy system kontroli rodzicielskiej.
Aplikacja daje możliwość kontrolowania tego, co robią dzieci na swoich urządzeniach zdalnie z telefonów rodziców i opiekunów. Oprogramowanie kontroli rodzicielskiej pozwala blokować dostęp do stron pornograficznych oraz innych niestosownych materiałów. Rodzice mogą również ograniczyć korzystanie z danych programów, jak i ustawić limity czasowe.


Jak działa aplikacja Dzieci w Plus?:
* Bezpieczne korzystanie z Internetu
Chroń dziecko przed treściami, które stanowią potencjalne zagrożenie. Typ blokowanych treści ustalasz sam lub korzystasz z szablonów dopasowanych do różnych przedziałów wiekowych.
* Zarządzanie czasem spędzanym w Internecie i aplikacjach
Nie pozwól, by wirtualny świat pochłonął Twoje dziecko bez reszty. Ustal godziny dostępu do Internetu i aplikacji oraz maksymalny czas korzystania z określonych urządzeń.
* Kontrola dostępu do aplikacji
Nie wszystko, co zainstalowano w komputerze czy tablecie, powinno być dostępne dla Twojego dziecka. Zdecyduj, jakie aplikacje będą dla niego widoczne. Dostawaj powiadomienia, gdy dziecko będzie chciało zainstalować nowe oprogramowanie.
* Tryb Safe Search w Google, Bing i Yahoo
Twoje dziecko korzystając z wyszukiwarek może stosunkowo łatwo natknąć się na nieodpowiednie strony, obrazy i filmy. Zadbaliśmy o to, by najpopularniejsze wyszukiwarki pracowały zawsze w trybie Safe Search.
* Raporty
W panelu rodzica znajdziesz informacje dotyczące aktywności dziecka na urządzeniach. Między innymi kategorie odwiedzanych stron internetowych, czas spędzany w Internecie czy zablokowane strony.

Co nowego

Wersja 1.1.0

- dodano część dla dziecka w aplikacji

Prywatność w aplikacji

Deweloper (SafeKiddo) nie podał Apple szczegółów dotyczących zasad ochrony prywatności oraz przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera.

Brak informacji

Podczas zgłaszania kolejnego uaktualnienia aplikacji deweloper będzie musiał podać informacje dotyczące ochrony prywatności.

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka