Screenshots

Description

CodingTech Eşle Öğren uygulaması, eğlenceli ve eğitici oyunlarıyla çocuklarda; görsel, bilişsel ve kavramsal beceriler gibi birçok önemli alanı geliştirerek öğrenme süreçlerini destekliyor.

CodingTech Bilişim’den çocukların çok seveceği, anne babaların çok yararlı bulacağı bir oyun daha: Eşle Öğren! Eşle Öğren oyunu hem çok kolay hem de çok öğretici. Çocuklar eğlenerek eşleme yaparken, bir çok kavramı ve o kavramlarla ilgili bilgileri de öğrenmiş olacak. Çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirilen oyunumuz hem güvenli içerikli hem de eğlenceli bir öğrenme fırsatı sunmaktadır. Haydi hemen indirin, çocuğunuzla birlikte eğlenirken Hayvanlar, Yiyecekler, Meslekler gibi birçok kategoride oyunlar oynamanın tadını çıkarın! Dijital eğitim oyunlarına büyük önem veren CodingTech Bilişim’nin diğer oyunlarından çocuğunuza uygun olanları indirerek, çocuğunuzun gelişimine destek olabilirsiniz.

4 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN EŞLE ÖĞREN OYUNU
- Oyun genel olarak kavram öğrenimi ve isimlendirmesiyle çocuğunuzun eşleme becerisini birleştirmektedir.
- Çocuğunuz kavramları öğrenirken aynı zamanda da eşleme becerisini geliştirmiş olacak.
- Oyunumuzda çocuğunuzun gelişim sürecinde öğrenmesi gereken altı önemli kavram bulunmaktadır.
- Bu kavramlar: Hayvanlar, Yicecekler, Giysiler, Renkler, Ev Eşyaları ve Meslekler’dir.
- Eşle Öğren oyununda çocuğunuzun bu kavramları eğlenerek öğrenmesi hedeflenmiştir.
- Her oyun, içinde yer alan farklı kategorilerle ayrıntılı bir çeşitlendirmeyle zenginleştirilmiştir. Örneğin: Hayvanlar kavramında: Çiftlik Hayvanları-Uçan Hayvanlar-Denizde Yaşayan Hayvanlar-Vahşi Hayvanlar ve Evcil Hayvanlar kategorileri bulunmaktadır.
- Oyunumuz, özenle seçilmiş kavramlar ve içeriğinde yer alan ayrıntılı kategoriler ile çocuğunuzun merak duygusunu canlı tutarak; kavramlara ait ayrıntılı bilgiler edinmesine olanak sağlayacaktır.
- Eşle Öğren kolay oynanabilir ve çocuklara uygun olarak tasarlandı.
- Oyunumuz çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirildi.
- Çocuklar için güvenli içeriktir.
- Çocuğunuz için en iyi eğitici oyunlar

AİLELER İÇİN EŞLE ÖĞREN
Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun Eşle Öğren oyunundan azami derecede fayda sağlamasını ve eğlenmesini sağlamış olacaksınız.

What’s New

Version 1.2

Eşle Öğren, yeni güncelleme ile bölümlerin içeriğinin seslendirmesi eklendi.

App Privacy

The developer, CODINGTECH BILISIM VE DANISMANLIK HIZMETLERI ANONIM SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Game Center

    Challenge friends and check leaderboards and achievements.

You Might Also Like

Games
Games
Games
Games
Games
Games