Screenshots

Description

Değerli çalışanlarımız ve yöneticilerimiz,

The Marmara Otelleri olarak bu uygulamayı sizlerin gelişimi için sunulan e-eğitimlere, çeşitli makalelere, sunumlara, geliştirici videolar ve şirketimizle ilgili bilgilere mobil cihazlarınız üzerinden erişebilmeniz için oluşturduk.

Bundan sonra güncel içerikler sürekli olarak mobil uygulamamız üzerinden de sizlere aktarılıyor olacak. Sürekli güncellenen tüm bu içeriklere boş kaldığınız zamanlarda dilediğiniz yerden kolayca erişebileceksiniz.

Mobil uygulamanızı hemen indirin! The Marmara E-Okulum eğitim platformu kullanıcı adı ve şifrenizi girip kullanmaya başlayın.

Sürekli öğrenme ve gelişimin yeni platformuna hoş geldiniz.

http://www.themarmaraeokulum.com

What’s New

Version 4.2.1

Uygulamamızı kullandığınız için teşekkür ederiz. Sizler için uygulamamızı iyileştirme amacıyla çeşitli güncellemeler yapıyoruz. Buradan kontrol etmenize gerek olmaksızın mobil cihazınızın "Otomatik İndirme" ayarlarını açarak uygulamayı otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.

Uygulamamızın her güncellemesinde yeni modüller eklenir, hız ve güvenilirlik için iyileştirmeler yapılır. Eklenen yeni özellikler kullanıma sunuldukça tarafınıza duyurulur.

İlginize çok teşekkürler.

Information

Seller
Infinity Teknoloji
Size
19.6 MB
Category
Education
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Infinity Teknoloji
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like