E15: zprávy a události 4+

Ekonomika, politika a finance

CZECH NEWS CENTER a.s.

Designed for iPad

  • 4.6 • 8 Ratings
  • Free
  • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Ekonomické i politické zprávy, nejnovější události, novinky ze světa byznysu, financí, burzovních zpráv a kurzů měn. Aktuální informace čtěte v aplikaci E15. V přehledném a aktraktivním prostředí aplikace snadno získáte zásadní informace a důležité zprávy z domova i ze světa. Na jednom místě najdete aktuální zprávy z mnoha oblastí (politika, ekonomika, byznys, finance, burzovní zprávy a kurzy měn).

Aplikace přináší bezplatný obsah webu e15.cz a zároveň možnost stažení dnešního vydání deníku E15 v elektronickém formátu. Deník E15 patří již od roku 2007 mezi nejrespektovanější média v České republice.

Každý článek i fotogalerii lze uložit pro pozdější čtení a aplikace také nabízí unikátní offline režim umožňující stažení všech článků (mimo galerie a videa) například pro čtení v metru nebo v oblastech se slabým signálem. Dále je v aplikaci k dispozici noční režim pro příjemnější čtení při horších světelných podmínkách.

Aplikace je zdarma s výjimkou premiových funkcí pro předplatitele. Nákup předplatného je možný na tři různé délky období - měsíční za 199 Kč, čtvrtletní za 499 Kč nebo nejvýhodnější roční za 1899 Kč. Platba za předplatné se strhne z vašeho iTunes účtu. Zakoupené předplatné se automaticky prodlužuje na další období. Zrušení prodlužování nebo přechod mezi délkami předplatného lze provést v nastavení iTunes účtu přímo v zařízení vždy nejpozději 24 hodin před začátkem dalšího období. Chcete-li využívat zakoupené předplatné na svých dalších zařízeních, zaregistrujte se a přihlaste. Pro přihlášení můžete využít stávající jméno a heslo z webu e15.cz. Po ukončení předplatného se obsah aplikace opět uzamkne.

Podmínky používání a nakládání s osobními údaji najdete zde - https://www.cncenter.cz/obchodni-podminky

What’s New

Version 4.6.7

Oprava chyb a optimalizace aplikace

Ratings and Reviews

4.6 out of 5
8 Ratings

8 Ratings

Zeaver ,

Velmi pěkné!

Akorát se mi nedaří dokončit autorizaci na twitteru.. Jinak mě až překvapilo jak aplikace vypadá dobře :)

Best4653 ,

Opravte appku!!!!!!! Je nepouzitelna

Aplikace se neda pouzivat, jelikoz po zvoleni clanku se objevi cerna obrazovka.

Alesh99 ,

Hodne spatny update

Aplikaci jsem rad vyuzival ke creni zprav nez prisel posledni update. Musim byt porad pripojen na signalu? Nejde cist clanky offline? Dekuji nechci, to si nemusim instalovat aplikaci, ktera nema ani tlacitko zpet pro precho do menu. Mazu te bejku....

App Privacy

The developer, CZECH NEWS CENTER a.s., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

 • Identifiers
 • Usage Data

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • Identifiers
 • Usage Data
 • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Magazines & Newspapers
News
Entertainment
News
Sports
News

You Might Also Like

News
News
News
News
News
News