Early Stage MUSIC 4+

ES Education Bochińska i Wspólnicy sp. k.

Designed for iPhone

    • 5.0 • 1 Rating
    • Free

iPhone Screenshots

Description

Autorskie piosenki i nagrania do kursu języka angielskiego Early Stage zawsze pod ręką! W szkole, w domu, w trasie, na wakacjach? Słuchaj, gdziekolwiek jesteś.


WYGODNE LOGOWANIE

Jeśli jesteś klientem Early Stage, do aplikacji muzycznej zalogujesz się podając takie same dane jak do ES Online. Możesz również posłuchać wybranych piosenek bez konieczności logowania!


WSZYSTKIE UTWORY Z KURSU POD RĘKĄ

Z aplikacją Early Stage masz dostęp do wszystkich niezbędnych utworów z naszego kursu języka angielskiego – zarówno do piosenek, historyjek, jak i innych utworów towarzyszących naszym zajęciom. Zostały spakowane do przejrzyście opisanych folderów, dzięki czemu z łatwością je odszukasz. W razie potrzeby możesz skorzystać również z lupki – aby w kilka sekund znaleźć piosenkę, która chodzi Ci po głowie!


TWÓRZ PLAYLISTY I OZNACZAJ ULUBIONE UTWORY

Któraś piosenka szczególnie wpadła Ci w ucho? A może chcesz pogrupować utwory wg własnego pomysłu? Oznaczaj ulubione nagrania serduszkiem i twórz swoje playlisty, aby sprawnie powracać do wybranych melodii.


SŁUCHAJ MUZYKI, KIEDY I JAK CHCESZ

Aplikacja Early Stage działa również w tle, zatem możesz słuchać muzyki podczas korzystania z innych aplikacji lub mając zablokowany ekran. Możesz jednym kliknięciem przyspieszać i cofać utwory, możesz je zapętlać lub odtwarzać losowo.


AUTORSKIE UTWORY SZKOŁY EARLY STAGE

Early Stage jest szkołą języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, która powstała z pasji do uczenia, wnosząc świeże spojrzenie do edukacji już od 1993 roku. Ważnym elementem metody nauczania – określanej mianem 12 supermocy – jest muzyka, która rozbrzmiewa podczas zajęć już w najmłodszych grupach.

Wszystkie piosenki i utwory, które usłyszysz w tej aplikacji są autorskie – powstały z myślą o uczennicach, uczniach i lektor(k)ach Early Stage, aby nauka i nauczanie języka angielskiego były dla nich czystą przyjemnością.

What’s New

Version 1.1.8

- naprawienie drobnych błędów

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, ES Education Bochińska i Wspólnicy sp. k., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

BiolChem ĆMA by Adamski&Walas
Education
CloudA
Education
Mobilny USOS PW
Education
Langlion for Students
Education
Dzienniczek VULCAN
Education
The AudioBible Superproduction
Reference