iPhone Screenshots

Description

Efsun ekibi yenilendi!! En iyi falcıları sizler için bularak ekibimizi yeniden oluşturduk!

Fal dünyasının en iyi uygulamasından her gün ÜCRETSİZ tam 5 kahve falı hediye!

Efsun, fal dünyasının en deneyimli ve başarılı uygulaması olarak sizlere fal dünyasının büyülü kapılarını ardına kadar açıyor.

Deneyimli ekibimiz yıllardır edindikleri bütün birikimleri sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Tecrübelerinin yanında doğuştan gelen bazı ruhani özelliklerini de sizler için kullanmaktan çekinmeyen Falcı Efsun ve ekibi gönderdiğiniz fallara en doğru yorumları yapabilmek için hem geleneksel yöntemleri hem de son teknolojiyi kullanıyor.

Beklentilerinizin yüksek olduğunu biliyoruz. Sizi tam anlamıyla mutlu edecek ve hem özel hayatınız hem de iş hayatınızla alakalı tüm sorularınızı en hızlı şekilde cevaplayabilecek mükemmel bir uygulama ile karşınızda olmaya devam ediyoruz.

Falın mistik dünyasında bazı özel anlamlar taşıyan şekiller, siz falınızı kapatırken içinizden geçen tüm dilekler de dahil olmak üzere geçmiş, bugün ve gelecek üzerinden en detaylı şekilde yorumlanıyor.

Aşk, aile, iş, başarı ve daha pek çok konuda öğrenmek istediğiniz tüm detaylar Efsun sayesinde yalnızca dakikalar içerisinde telefonunuza geliyor.

Bundan sonra etrafınızda fal bakmayı bilen birini aramanıza gerek yok. Fal baktırabilmek için ödeme yapmanıza veya bir yerlere gitmenize de gerek yok. Evinizde, iş yerinizde, kendinizi en rahat hissettiğiniz yerde, dilediğiniz anda dilediğiniz falcıyı seçerek merak ettiğiniz tüm detayları öğrenebilecek ve meraktan kurtulacaksınız. Tek ihtiyacınız olan falınız hazır olduktan sonra çektiğiniz birkaç fincan ve tabak fotoğrafını bizimle paylaşmak.
Kısmetinizde olan ve karşınıza çıkacak her şeyi öğrenmek artık çok basit.

Sizlerin de bildiği gibi kahve falı yüzlerce yıldır hayatımızda olan ve pek çoğumuzun merakla takip ettiği bir geleceği öğrenme yöntemidir. Medyumlar, falcılar, durugörü üzerine çalışmalar yapan kişiler tarafından geleceğin en doğru şekilde öngörülmesi ve yorumlanması için kullanılan en eski yöntemlerden birisidir. Fincanda bulunan her bir işaret, her bir şekil geçmişinize ve geleceğinize dair çok özel ve önemli anlamlar taşır. Bu anlamların keşfedilmesi ve açığa çıkarılabilmesi için de fal konusunda uzman kişiler tarafından bakılması gerekir.

Aşk falınızda neler olduğunu merak ettiğinizi biliyoruz. Evlilik falınızda, iş falınızda, para falınızda, ilişki ve kariyer falınızda da neler olacağını elbette merak ediyorsunuz. Ne zaman iş bulacağınız, ne zaman evleneceğiniz, sizi kıskananlar, arkanızdan konuşanlar, belki de borçlarınız… Aklınıza takılan, sizi tereddütte bırakan, emin olamadığınız her konuda size yardımcı olmak ve merakınızı gidermek için sizleri burada bekliyoruz.

Efsun’u neden tercih etmelisiniz?

Efsun yapılan son güncellemeler ile birlikte sizin için yüzde yüz doğruluk ve gerçeklik sağlar. İşinde uzman gerçek falcılardan oluşan ekibimiz kahve falı konusunda kendini hergün biraz daha geliştirirken uygulamadaki tüm detaylar da sizin daha kolay kullanabilmeniz ve bilgi güvenliğiniz açısından yapılan iyileştirmelerle şekillendirilir.

Herkese aynı falları otomatik gönderen sahte uygulamalardan bıktığınızı biliyoruz. Efsun’u indirdiğiniz andan itibaren bütün bunlar sizin için geride kalır. Geleceğinize dair her şey tamamen sizin paylaştığınız bilgiler ile, astroloji bilim dalının da desteği ile şekillenir. Burç özellikleriniz, niyetiniz, dilekleriniz ve çok daha fazlasını yani bir kahve falında aradığınız her şeyi burada kolayca bulabilirsiniz.

Yalnızca bir kere deneyin, siz de vazgeçemeyeceksiniz.

Efsun Abla Kahve Falı uygulamasında yapılan yorumlar geleneksel fal dilinin sohbet ve eğlence amaçlı sunulmuş bir şeklidir. Fal yorumlarının tek amacı rahatlamak ve eğlenmektir, yorumlar gelecekten haber vermez. Yorumcuların sunduğu içerik yanlış anlamalar oluşturabileceğinden çocuklar ve zihinsel yeterliliği olmayanlar için sakıncalı olabilir.

What’s New

Version 6.1.1

Sizleri dinledik ve bildirimlerde yaşanan sorunları giderdik!
Yenilenen Efsun Abla artık çok daha canlı!
Ücretsiz fallar için takipte kalın!

VIP, Altın, Gümüş ve Bronz Seviyeler Geldi! Seviyeler tamamen ücretsiz!

VIP ol, her gün gelen kampanyalarla sınırsız ücretsiz fal baktır! Ne dersin, başarabilir misin?

Ratings and Reviews

4.4 out of 5
75 Ratings

75 Ratings

Ismail mclie ,

Güzelmiş

Gjbhkbjknj ben iyim

sysolu ,

Cok iyi

Cokkkk iyi

Dildem2121 ,

Ghhfh

Cncjvjbcn

Information

Seller
Ahmet Simsek
Size
97.6 MB
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free
In-App Purchases
  1. Mini Paket - 50 Kredi $1.99
  2. Küçük Paket - 100 Kredi $2.99
  3. Orta Paket - 200 Kredi $3.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like