Screenshots

Description

Eğitim, Geriatri, Ekolojik Tarım, Turizm Vakfı’nın, kısa adıyla EGET Vakfı’nın en önemli amacı, maddi açmazlar nedeniyle eğitimini sürdürmekte zorluklar yaşayan üniversite öğrencilerine maddi destek sağlamak; böylece toplumun kültürel ve bilimsel gelişimine hizmet etmektir. Bu amacının yanısıra, ekolojik ve sürdürülebilir tarım uygulamalarında yenilikçi sistemler aracılığıyla bir kalkınma modeli oluştururken, doğayı korumaya da aşırı özen göstermek; eko-turizm, çiftlik turizmi ve sağlıklı yaşam turizmini, (kısaca sürdürülebilir turizmi) özendirmek; geriatri ve gerontoloji odaklı yatırımlar yapmak da amaçları arasında yer almaktadır.
EGET Vakfı, maddi yetersizliğin üniversite eğitimine engel olmadığı; doğanın sürdürülebilir tarım uygulamalarıyla korunduğu; orta yaş ve üstü insanlar için çağcıl turizm örneklerinin yaşama geçirildiği bir Türkiye düşlemektedir.
Genç bir Vakıf olmasına karşın, EGET Vakfı’na 2016-2017 öğrenim yılından bugüne değin, onbinlerce öğrenci burs edinmek üzere başvurmuştur. Burslar için başvuran öğrencilerin değerlendirilme işlemi bütünüyle objektif bir biçimde, EGET Vakfı Eğitim ve Burs Komisyonu’nun belirlediği ölçütler çerçevesinde, EGET Vakfı’nın kendisinin geliştirdiği bir yazılımla gerçekleştirilmektedir. EGET Mobil uygulamasını indirecek olan öğrenciler bundan böyle burs başvurularını, mobil aygıtlarından kolaylıkla ve hızlıca yapabileceklerdir. Ön değerlendirmeyi geçen öğrenciler gerekli belgeleri EGET Mobil üzerinden yükleyebileceklerdir. Öğrencilerin, uygulama üzerinden kolaylıkla Vakıf Sekretaryasıyla iletişimine olanak sağlayan EGET Mobil uygulaması, pratik ara yüzü ile kullanıcı dostu bir uygulamadır.
EGET Mobil, ayrıca, EGET Vakfı’na bağış yapmak isteyenlerin bağış seçeneklerini görüntüleyebileceği ve seçimleri doğrultusunda kredi kartlarıyla kolaylıkla ve güvenle bağış yapmalarına olanak sağlayan bir mobil uygulamadır.
EGET Mobil kullanıcıları, EGET Vakfı İktisadi İşletmesi’nin sanal mağazasında sattığı doğal içerikli ürünlere de mobil uygulama üzerinden erişim sağlayabilir ve alışverişlerini hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirler.
EGET Mobil, farklı gereksinimlere karşılık verecek şekilde güncellenecektir. Mobil uygulamanın tüm olanaklarından yararlanabilmek için lütfen uygulamanızı güncel tutunuz.

What’s New

Version 1.1

Performans iyileştirmesi yapıldı.

App Privacy

The developer, Eyyup Acik, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like