Screenshots

Description

Pea 4000 e-raamatut ja lai valik populaarseid ajakirju ühes mugavas äpis. Suurim valik eestikeelseid e-raamatuid ja mis eriti mugav, kõiki neid saad nii lugeda kui kuulata. Nii Elisa kui ka kõigi teiste mobiilioperaatorite klientidele. Lae äpp alla ja proovi tasuta!

Elisa Raamat on ainus äpp Eestis, kus saad lihtsalt ja mugavalt ühe soodsa kuutasu eest lugeda kogu e-raamatute ja ajakirjade valikut. Enam ei pea sa e-raamatuid ükshaaval ostma. Äpist on võimalik leida nii oma vanu lemmikuid klassikute seast kui ka avastada uusimaid bestsellereid kodu- ja välismaistelt autoritelt. Mis peamine, raamatuvalik täieneb pidevalt! Tutvumiseks kasuta kindlasti ka tasuta prooviaega, sest nii saad lugeda kõiki raamatuid 2 nädalat päris tasuta. Piiramatult.

Elisa Raamatuga on raamatud sinuga alati kõikjal kaasas - isegi siis, kui lähed maailma teise otsa. Ja seda internetiühendusest sõltumata, sest sinu raamaturiiul on saadaval ka offline’is.

What’s New

Version 4.4.2

Pisiparandused

App Privacy

The developer, Elisa Eesti AS, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like