Elisa Raamat 12+

Elisa Eesti AS

    • Free

Screenshots

Description

Pea 4000 e-raamatut ja lai valik populaarseid ajakirju ühes mugavas äpis. Suurim valik eestikeelseid e-raamatuid ja mis eriti mugav, kõiki neid saad nii lugeda kui kuulata. Nii Elisa kui ka kõigi teiste mobiilioperaatorite klientidele. Lae äpp alla ja proovi tasuta!

Elisa Raamat on ainus äpp Eestis, kus saad lihtsalt ja mugavalt ühe soodsa kuutasu eest lugeda kogu e-raamatute ja ajakirjade valikut. Enam ei pea sa e-raamatuid ükshaaval ostma. Äpist on võimalik leida nii oma vanu lemmikuid klassikute seast kui ka avastada uusimaid bestsellereid kodu- ja välismaistelt autoritelt. Mis peamine, raamatuvalik täieneb pidevalt! Tutvumiseks kasuta kindlasti ka tasuta prooviaega, sest nii saad lugeda kõiki raamatuid 2 nädalat päris tasuta. Piiramatult.

Elisa Raamatuga on raamatud sinuga alati kõikjal kaasas - isegi siis, kui lähed maailma teise otsa. Ja seda internetiühendusest sõltumata, sest sinu raamaturiiul on saadaval ka offline’is.

What’s New

Version 4.5.1

Pisiparandused töökindluse tõstmiseks.

App Privacy

The developer, Elisa Eesti AS, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Contact Info

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers
  • Usage Data

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Diagnostics
  • Other Data

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Books
Books
Books
Books
Books
Books