Screenshots

Description

Emlaksitem – Emlak İlan Uygulaması, Satılık ve Kiralık Emlak İlanları
Türkiye’nin her yerinden kiralık veya satılık daire, iş yeri, arsa ve diğer tüm emlak ilanları için Emlaksitem mobil uygulamamızdan aradığınız gayrimenkulü bulun.
- Satılık daire
- Kiralık daire
- Satılık ev
- Kiralık ev
- Satılık arsa
- Satılık dükkan & iş yeri
- Kiralık dükkan & iş yeri
- Satılık yazlık
- Kiralık yazlık
- Satılık villa
- Kiralık villa
Emlaksitem iPhone uygulaması ile Türkiye'de satılık ve kiralık daire, ev, konut, satılık iş yeri, sahibinden dükkan, arsa, satılık ve kiralık tüm gayrimenkul projelerine ulaşabilirsiniz.
Emlak ilan sitesi ve uygulaması ile harita üzerinde detaylı arama yapabilirsiniz. Harita üzerinde seçilen il, ilçe veya mahalle konumlarının sınırlarını görerek satılık veya kiralık emlak ilanlarını listeleyebilirsiniz.
Gayrimenkul ilanlarını incelerken yakınındaki ilanları görebilme özelliği sizlere sunuluyor. Belirlemiş olduğunuz çap ile detaylı satılık ilan veya kiralık ilanları görebilirsiniz.
Emlak ofisleri ve bireysel üyelerimiz sadece 5 adımda kolay ve hızlı ilan verebilir.
Emlak ilanlarını yayınlarken ilanının konumunu bulunduğu konumdan alma özelliği de sunulmaktadır.
Satılık veya kiralık emlak ilanı arayışlarında kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlayan favori ilan ve mağaza listeleri oluşturabilme özellikleri de bulunmaktadır.
Yine emlak ilanlarında ortalama fiyat aralığı grafiği veya diğer bir adlandırmayla kolay fiyat aralığı özelliği de bulunmaktadır.
Satılık konut projeleri için özel sunum seçeneği de bulunmaktadır.
İlan listesi akıllı sıralama ile daha kaliteli ilan gösterimi özelliğinden de tüm emlak ve gayrimenkul ilanı arayanlar faydalanmaktadır.
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Manisa, Antalya, Adana, Diyarbakır, Konya, Kayseri, Muğla, Balıkesir gibi Türkiye’nin büyük ve küçük tüm illerinden satılık daire ilanları arayan herkes için aradığı ilanı bulmak Emlaksitem iPhone uygulaması ile artık çok kolay! Emlaksitem sizlere istediğinize özelliklerde çok sayıda satılık daire ilanları sunmaktadır. Uygulamadan sizin için önemli olan kriterleri girerek en uygun satılık daire ilanları listesini görebilirsiniz. Emlak ofisleri ve sahibinden satılık daire arayışınızı Emlaksitem iPhone uygulaması ile sonuçlandırabilirsiniz.
İstanbul, Ankara, İzmir gibi tüm şehir ve ilçelerden kiralık daire ilanları arayan herkes için aradığı kiralık ilanı bulmak uygulamamız üzerinden çok kolay gerçekleşmektedir. Emlaksitem sizlere istediğinize özelliklerde çok sayıda kiralık daire ilanları sunmaktadır.
Emlak ilan mobil uygulamamız üzerinden şu ilanlara ulaşabilirsiniz.
- Kiralık Daire
- Kiralık Dükkan
- Kiralık Ev
- Kiralık İş Yeri
- Kiralık Konut
- Kiralık Yazlık
- Satılık Daire
- Satılık Dükkan
- Satılık Ev
- Satılık İş Yeri
- Satılık Konut
- Satılık Yazlık
En güncel emlak ilanları ve gayrimenkul projelerini bulabileceğiniz uygulamamız sayesinde en uygun fiyatlarla çok sayıda seçeneği bulunan emlak ilanlarına ulaşabilir ve kolayca ilan veren emlak ofisi, inşaat firması veya sahibinden şahısları arayabilirsiniz.

What’s New

Version 1.13.17

Emlaksitem’i kullandığınız için teşekkür ederiz! Kullanıcı deneyimini ve kararlılığı artırmak adına uygulamamızı sizin için düzenli olarak güncelliyoruz
● IOS 13 ve üzeri için Apple Id ile giriş eklendi
● Bazı alanlarda fotoğrafların en-boy oranları düzenlendi
● İlan listesinde fotoğraf kaydırma eklendi
● Bazı cihazlardaki favori ilanlar ile ilgili bir sorun düzeltildi

App Privacy

The developer, Emlak Sitem, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like