Enerjisa Mobil 17+

ENERJISA MUSTERI COZUMLERI ANONIM SIRKETI

Designed for iPhone

    • 4.1 • 18 Ratings
    • Free

iPhone Screenshots

Description

Enerjisa’nın sunduğu hizmetlerden yararlanmak için yenilenen Enerjisa Mobil’i indirerek yenilikleri keşfedebilirsiniz.

Yenilenen kullanıcı dostu tasarımı ve yeni özellikleri sayesinde tek tıkla üye ve müşteri olabilir, abonelikten fatura ödemeye randevudan başvuruya kadar tüm işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

ABONELİK İŞLEMLERİNİZİ YAPIN
Elektrik aboneliğiniz ve tarifeniz hakkındaki her şey burada. Hesap bilgilerinizi ve tercihlerinizi buradan değiştirebilir, taşınma ve abonelik ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilir ya da elektrik aboneliğinizi kapatmak için hiçbir fiziksel kanala gitmek zorunda kalmadan buradan talep oluşturabilirsiniz.

TÜKETİMİNİZİ KARŞILAŞTIRIN
Tesisatlarınıza ait tüm tüketim verilerinizi karşılaştırıp enerjinizi verimli kullanmaya yönelik önerilerimizi değerlendirebilirsiniz.

RANDEVU ALIN
Size en yakın Enerjisa Hizmet Noktalarından randevu alabilir, sıra beklemeksizin işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız Taşınma ve Abonelik adımları ile müşteri hizmetleri merkezlerimize gitmeden önce gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

FATURANIZI ÖDEYİN
Faturalarınızı kredi kartı ile işlem ücreti olmadan güvenle ödeyebilir veya diğer ödeme kanallarımız ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

ANLIK / PLANLI KESİNTİ BİLGİLERİ:
Tesisatlarınıza yakın bölgelerde planlı kesinti varsa hızlıca görüntüleyebilir, anlık kesinti bildirimi yapabilir veya farklı bölgelerde yer alan planlı elektrik kesintileri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

ENERJİSA’NIN POZİTİF DÜNYASI
Enerjisa’nın Pozitif Dünyası’nda elektrik tüketiminizle ilgili hayatınızı kolaylaştıracak çözümlerimizi bulabilirsiniz.

SEN KORU
Daha iyi bir gelecek yolunda Enerjisa Mobil uygulamamızın çevreye duyarlı yepyeni eklentisi Sen Koru ile karbon ayak izinizi hesaplarken, geleceğimizi temiz enerjiyle şekillendirmeye destek olabilirsiniz.

What’s New

Version 2.7.7

Çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler yapıldı.

Ratings and Reviews

4.1 out of 5
18 Ratings

18 Ratings

A N K A R A ,

Teşekkür ederim

Gayet kolay ve hızlıydı teşekkür ederim

H.Che ,

No English like entire Turkey

I don't get what is the problem with English in this country, no one even in a hospital filled with doctors no one speak English in offices and companies and also apps... at best they will put a automated google translate and calling the day. So if you are foreign this app like other websites is useless for you

App Privacy

The developer, ENERJISA MUSTERI COZUMLERI ANONIM SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

İGDAŞ
Utilities
BAŞKENTGAZ Mobil Abone
Utilities
Aski Ankara
Utilities
Petrol Ofisi
Utilities
Avrasya Tüneli
Utilities
TurkNet
Utilities