Ensonhaber Watch 12+

ensonhaber.com

    • Free
  • Only on Apple Watch

Apple Watch Screenshots

Description

Description
Ensonhaber.com'un tüm dinamizmini Apple ürünlerinde de yaşamanız için geliştirilmiş, kullanıcı deneyimi arttırılmış zevkli bir uygulama.

Ensonhaber’i öne çıkaran nefis manşetlere ve sürekli güncellenen son dakika haberlerine mobil olarak da ulaşmanızı sağlayan uygulamada özellikle üyelik sistemi ve haber başlıklarına yorum yapabilme özelliği öne çıkıyor.
Yorum yazıp kendi fikirlerinizi ve görüşlerinizi paylaşabileceğiniz sistem aynı zamanda bir çok özelliği de bünyesinde barındırıyor.

Ensonhaber’e üye olan kullanıcılar haber başlıklarına yazdıkları yorumları kendi profil sayfalarından görüntüleyebiliyor, böylece beğeni sayısı, yanıtlar, takdirler ve daha fazla etkileşim üzerinde de kontrol sahibi olabiliyor. Doğrulanmış hesaba ait üyeler yorumlarını editör onayına takılmadan paylaşabilir ve aynı zamanda onaylı hesap olduğuna dair kullanıcı adinin yanında mavi bir simge görünür. Haber başlıklarına yazılan yorumlar arasında en çok beğeni alan yorum üzerinde bir taç simgesi görünür ve bu simgeye sahip olduğunuzda kullanıcı adınız ‘’takdir edilen yorumcu’’ etiketiyle en tepede görünür.

Video haberler ile videoları tek tıkla izleyebilir, ensonhaber.com'un muhteşem galerilerine de ulaşabilirsiniz. FotoHaber tarzını en iyi uygulayan haber portallarının başında gelen Ensonhaber galerilerinden mobil cihazlarınız ile de istifade edebilirsiniz.

Ensonhaber.com haberleri, aslında nedir sorusuna cevap veren bakış açısı ile artık cihazınızda. İndirin, kurun haberiniz olsun.

Kullanım Koşulları:
https://m.ensonhaber.com/sayfalar/kullanim-kosullari

Gizlilik Politikası:
https://m.ensonhaber.com/gizlilik

ENSONHABER.COM

App Privacy

The developer, ensonhaber.com, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Gün Haber
News
Haberim Olsun
News
Manşet Turu
News
Businessweek Türkiye
News
Moment: Haber
News
Ajans Türk Haber
News