Ekran Görüntüleri

Açıklama

UYGULAMA HAKKINDA
Kimlerden Hizmet Alacaksınız?
Sizlere hizmet edecek olan uzmanlarımız EnTerapi tarafından özenle seçilmiş olup, diploma ve belgeleri yine EnTerapi tarafından değerlendirilip onaylandıktan sonra sisteme dahil olmuşlardır. Bu konuda Enterapi sizlerin mağdur olmaması için alanında en iyi uzmanları seçmek için yoğun bir mesai harcamıştır ve harcamaya devam etmektedir.

Hizmet alacağım kişileri kendim mi seçerim?
Uygulamamız, hizmet alacağınız kişileri sistemimiz üzerinde bulunan gelişmiş arama seçeneklerinden tam istediğiniz uzmanlık alanına göre seçme olanağını sizlere sunmaktadır.

Hangi Konularda Yardım Alabilirsiniz?
Anksiyete. Panik Atak, Agorafobi, Sosyal fobiler, Travma Sonrası Stres Bozukluğu,
Yaygın Anksiyete Bozukluğu.Duygudurum bozuklukları. Depresyon, Kişilik bozukluklarıYeme bozukluklarıBağımlılıklar.Cinsel problemler, aile içi problemler,ergen psikolojisi, öfke kontrol problemleri, çift terapisi, çiftler arası yaşanan problemler, iletişim problemleri, kötü iletişim ve daha bir çok problemde sistemimiz üzerinden destek sağlayabilirsiniz.

Öğrenciler Neden Sistemimize Kayıt Olmalılar?
Türkiye’de psikoloji alanında bir çok eğitim ve eğitimci bulunmaktadır. Fakat öğrenciler bu eğitimlere ya bir yönlendirme yoluyla ya da internet üzerinden denk geldiği reklamlar sayesinde haberdar ulaşabiliyordu. EnTerapi, bu sorunun farkına varıp, öğrencilerimizin yüzlerce eğitime tek bir uygulama üzerinden ulaşıp, puanlama ve yorumlama yapabileceği, aynı zamanda yapılan yorumlara göre eğitimlerini seçebileceği bir platform sunmaktadır.

Yapılan Görüşmeler Kayıt Altına Alınıyor mu?
Yapılan görüşmeler kesinlikle kayıt altına alınmamaktadır. Sizlerin bilgileri şirketimizin güvencesi altında korunmaktadır.

Online terapi Faydalı mı?
Online terapi doğru şekilde ve uzman kişiler tarafından yapıldığında kişiler üzerinde fayda sağlandığı gözlemlenmiştir. Online yaşamın hayatımıza girmesiyle beraber, yapılan online terapi sayısı bütün dünyada günden güne artış göstermiş ve hala da artmaya devam etmektedir. Bu hususta EnTerapi Sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Online terapi hangi durumlarda önerilmez?
-Kendinize veya bir başkasına zarar verme düşüncesindeyseniz.
-İlaç kullanmanız gereken ciddi bir psikiyatrik sıkıntı yaşıyorsanız.
EnTerapi’de yapacağınız online terapi sizlere önerilmez

Yenilikler

Sürüm 1.0.2

EnTerapi yeniden yayında!

Uygulama Gizliliği

Bedirhan Kara adlı geliştirici, gizlilik politikasını ve verileri işleme ayrıntılarını Apple’a vermemiştir. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Bilgi Verilmedi

Bir sonraki uygulama güncellemesini teslim ederken geliştiricinin gizlilikle ilgili bilgi vermesi gerekir.

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Diğer Beğenebilecekleriniz