EPP – Pomáhej pohybem 4+

pomahejpohybem.cz

Nadace ČEZ

Designed for iPhone

    • 5.0 • 6 Ratings
    • Free

Description

Continued use of GPS running in the background can dramatically decrease battery life.

S mobilní aplikací EPP od Skupiny ČEZ pomáháte pohybem. Ať už s telefonem běháte, jezdíte na kole nebo chodíte na procházky, každá aktivita znamená body pro vámi vybraný projekt, který Nadace ČEZ finančně podpoří.

Mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem je nástroj, který uživateli umožní vlastním aktivním pohybem určovat, které projekty a v jaké výši má Nadace ČEZ finančně podpořit.
Aplikace zaznamenává pohyb uživatele (např. chůze, běh, jízda na kole, lyžování, ale třeba i interiérové aktivity typu běh na běžícím pásu) a kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti také generuje body. Ty může uživatel kdykoli věnovat některému z aktuálně nabízených projektů neziskových organizací, škol nebo obcí. Pokud uživatelé aplikace svým pohybem nashromáždí za daný čas určitý počet bodů, Nadace ČEZ projekt podpoří konkrétní dopředu známou částkou. Aktuální i již podpořené projekty včetně stavu bodů a cílových částek lze sladovat na www.pomahejpohybem.cz nebo na www.nadacecez.cz

Aplikace může fungovat i jako klasický sporttracker. Aplikace generuje i statistiky osobních výkonů tříděné po dnech, druzích pohybu atd. Stažení aplikace, její používání, generování bodů je pochopitelně zdarma, datové připojení vyžaduje aplikace jen v okamžik spuštění nebo kdy chce uživatel věnovat vygenerované body některému z aktuálně nabízených projektů. Používání aplikace je buď anonymní, nebo s registrací prostřednictvím e-mailu či účtu na Facebooku.

Aplikace umožňuje synchronizaci informací o tréninku pomoci HealthKit.

www.cez.cz

What’s New

Version 1.20

Drobné opravy a vylepšení

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
6 Ratings

6 Ratings

Hafík ,

Not working at all

Can record data but cannot assign points to projects. Getting "invalid token" error.

App Privacy

The developer, Nadace ČEZ, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Health & Fitness
  • Location
  • Contact Info

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

ZP211
Medical
eRecept
Medical
POWER ON CHALLENGE
Health & Fitness
mVITAKARTA
Medical
Záchranka
Medical
Yoga Movement Studio
Health & Fitness