Screenshots

Description

ERA DELIVERY – POROSIT NË VETËM PAK HAPA…ME SHPEJTËSINË E ERËS!

Aplikacioni No1 i shërbimit Delivery në Shqipëri!
Merrni kënaqësinë e porosisë nga telefoni juaj në kohë rekord, në vetëm pak hapa!

Si funksionon?

• Eksperiencë e personalizuar kudo që ju ndodheni!
• Informohuni mbi të gjitha shërbimet ERA!
• Porositni vetëm me një klikim nga aplikacioni duke zgjedhur produktet e preferuara!
• Përfitoni nga ofertat nëpërmjet kartës së besnikërisë!
• Informohuni mbi të gjitha menu-të e shërbimeve tona!
• Aplikoni për pozicionin e punës që jeni të interesuar pranë kompanisë sonë!
• Gjeni Erën që ndodhet më pranë jush!

Specifikime Teknike:

• Mekanizëm i thjeshtë dhe i shpejtë navigimi!
• Mundësuar në shqip dhe anglisht!

Na ndihmoni të përmirësohemi! Komentet tuaja kanë shumë vlerë për ne! Ju lutem na kontaktoni në lidhje me ide apo sugjerime. Ne i mirëpresim ato tek: info@era.al.

Na ndiqni në rrjetet tona sociale dhe profesionale:

Na pëlqeni në Facebook:
-> https://www.facebook.com/erarestaurantpizzeria/

Na ndiqni në Instagram:
-> https://www.instagram.com/erarestaurantpizzeri/

Komentoni eksperiencën tuaj në Tripadvisor:
-> https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g294446-d739333-Reviews-Era_Vila-Tirana_Tirana_County.html

Regjistrohuni në kanalin tonë në YouTube:
->https://www.youtube.com/channel/UCPJ9IvJNJLLRzcOcOn3pNKQ

Na ndiqni në LinkedIn:
->https://www.linkedin.com/company/25043790/

Information

Seller
Cesk Mrozi
Size
63.4 MB
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Arabic, Azerbaijani, Catalan, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian Bokmål, Norwegian Nynorsk, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Simplified Chinese, Slovak, Spanish, Swedish, Traditional Chinese, Turkish, Ukrainian, Vietnamese

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like