eRecept 17+

Pacient

Státní ústav pro kontrolu léčiv

    • 2.0 • 1 Rating
    • Free

Screenshots

Description

Co je eRecept?


eRecept je recept vystavený v elektronické podobě. Lékařem vystavený eRecept je uložen do tzv. Centrálního úložiště elektronických receptů (CÚER).
Každému eReceptu je přidělen unikátní identifikátor. V lékárně pak lékárník načte identifikátor eReceptu a pokud je eRecept v CÚER nalezen, vydá předepsaný léčivý přípravek pacientovi. Informace o výdeji léčivého přípravku se zapíše do CÚER.Aplikace poskytuje uživatelům zobrazení jejich elektronických receptů (eRecept) a nově ePoukazů a očkování(vyjma COVID-19). V aplikaci se zobrazují jen eRecepty, které Váš předepisující lékař podal elektronicky do Centrálního úložiště elektronických receptů a zároveň proběhlo úspěšné ztotožnění pacienta se Základními registry.


UPOZORNĚNÍ: Pokud jste používaly starou aplikaci verze 14 a nižší, je potřeba provést opětovné spárování přes webovou aplikaci pro používání užitavelského jména a hesla.
Přihlašování jménem a heslem je z bezpečnostních důvodů nutné zadat pokaždé znovu a nelze si jej zapamatovat jako v minulých verzích, doporučený způsob přihlášení je přes Národní identitní autoritu(eObčanka, Mobilní klíč eGovernmentu, Bankovní identita atd.) V příštích verzích bude přihlášení jménem a heslem vypuštěno!


Pro používání aplikace je zapotřebí:

- zřízený přístup do NIA (Národní identifikační identita)
--- NEBO ---
- přihlásit se do webové aplikace systému eRecept jako pacient a provést nastavení pro mobilní aplikaci ( Návod naleznete na adrese https://www.epreskripce.cz/webova-mobilni-aplikace-pro-praci-s-cuer-pacient.)

Více informací na https://www.epreskripce.cz.

What’s New

Version 18.1

Zobrazení informací o léčivých přípravcích s omezenou dostupností

Ratings and Reviews

2.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, Státní ústav pro kontrolu léčiv, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Diagnostics
  • Other Data

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Zdraví na klik – VoZP
Medical
EPP – Pomáhej pohybem
Health & Fitness
mVITAKARTA
Medical
Záchranka
Medical
MAMApp CZ - vše o těhotenství
Medical
mojeEUC: klinika i léky online
Medical