Screenshots

Description

Erikli Mobil Sipariş Uygulaması ile artık siparişlerinizi olduğunuz yerden hızlıca verebilecek, Erikli lezzetine kolayca ulaşabileceksiniz! Uygulamayı indirip kayıt olarak veya kayıtlı müşterimizseniz bilgilerinizle giriş yaparak hemen dilediğiniz Erikli ürününü sipariş edebilirsiniz.

What’s New

Version 58

Performans iyileştirmeleri yapıldı.

Ratings and Reviews

1.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

blahblahlerim ,

Credit card payment crashes app order doesn’t complete

App crashed during sms verification of order first time I tried. Second time app crashed before verification screen. Useless if I can’t use a card to pay what’s the point. Generally slow and unresponsive app.

waqash21 ,

Please add pay by debit/credit card option

As the number of coronavirus (covid19) cases are increasing in Turkey. It would be better if you implement payment options other than cash. Please make an option such that customers can pay using their credit card or debit card after placing the order through the app.

Ali Drsz ,

Bu kadar kötü bir uygulama bu zamanda nasıl olabilir

Sevgili Erikli ve Nestle Su,
Bu kadar tanınan ve bilinen bir marka için bu uygulamayı üretim ortamına almanız içler acısı. Neresi kötü diye sormayın buraya yazmaya yer yetmez. Nasıl bir platform kullandınız ise ne bir cihaz uyumu, ne bir arayüz düşünülmüşlük nede herhangi bir kalite kontrol sürecinden geçmiş gibi duruyor. Umarım ürünlerinizin yansıması değildir.

App Privacy

The developer, Erikli Su ve Meşrubat A.Ş., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping