ESHOT Mobil 4+

İzmir Büyükşehir Belediyesi

Designed for iPad

    • 4.4 • 242 Ratings
    • Free

Screenshots

Description

ESHOT
ESHOT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MOBİL UYGULAMASI
İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü’nün geliştirdiği ESHOT Mobil Uygulaması ile İzmir otobüs ulaşımına ait tüm bilgilere hızlı ve güvenli bir şekilde erişebilirsiniz.
Uygulama içerisinde bulunan “Arama” ekranı ile otobüs hat ve duraklara erişebilir, seçtiğiniz otobüs hattına ait durakları, otobüslerin anlık olarak hangi durakta olduğunu görebilirsiniz. Durak seçimini yaptığınızda durağa anlık olarak yaklaşmakta olan otobüsler ve duraktan geçen hatları listeleyebilirsiniz.
Tamamen kişiselleştirebileceğiniz ESHOT Genel Müdürlüğü resmi mobil uygulamasında, seçtiğiniz hat ve durakları favori listenize ekleyebilir ve hızlı bir şekilde favorilerinize ulaşabilirsiniz.
İstenilen otobüs hatlarına alarm kurabilmenize de imkan veren uygulamamız ile seçim yaptığınız hattın istediğiniz durağına, belirlediğiniz saatler arasında otobüs gelmeden kaç dakika önce bildirim almak istiyorsanız ayarlayabilirsiniz.
“İzmirim Kart” menüsü ile kullanmakta olduğunuz İzmirim Kart’ınıza –TL yükleyebilir, bakiyesini sorgulayabilir, son kullanım ve son dolum bilgilerini görebilirsiniz. Dilediğiniz kadar İzmirim Kart’ınızı sisteme kayıt edebilir, bu kartlar için alarm kurarak bakiyeniz belirlediğiniz limitin altına düştüğünde bildirim alabilirsiniz.
Uygulama içerisindeki “Yakınımdakiler” menüsü ile konumunuzun çevresinde bulunan durakları ve akıllı kart bayilerini, haritada ve liste halinde görebilirsiniz. Seçim yaptığınız noktaya yol tarifi alabilir ve durak bilgilerine ulaşabilirsiniz. Konumunuz dışında haritada seçtiğiniz herhangi bir noktanın çevresindeki noktaları da görebilirsiniz.
“Adrese yakın duraklar” menüsünde; ilçe, mahalle, sokak numarası ve kapı numarasını girdiğiniz adresin çevresindeki duraklara erişebilir, “Önemli Noktalara Ulaşım” menüsünde İzmir’de bulunan eğitim, konaklama, sağlık gibi kategorilerde bir çok noktaya ulaşım imkanı sağlayabilirsiniz.
Metro, İZBAN ve Vapur bağlantılı hatlarımızı istasyon ve iskele bazında listeleyebilir ve hat bilgilerine kolay bir şekilde erişebilirsiniz.
Kurumumuza ait duyuruları görebilir ve istek, öneri, şikayet menüsünden bize kolayca ulaşabilirsiniz.

What’s New

Version 3.0.12

Otobüs güzergahı ve saatleri ekranı düzenlendi.
Nasıl Giderim arama ayarları güncellendi.
QR ile durak arama düzenlendi.
Durak detay sayfası güncellendi.
İyileştirmeler uygulandı.

Ratings and Reviews

4.4 out of 5
242 Ratings

242 Ratings

deneme1deneme2 ,

Uygulama başlangıcında bulunan ses

Uygulama başlangıcında bulunan ses yüzünden dinlediğim müzik kapanıyor ve uygulamayı yavaşlatıyor. Bu konuyu değerlendirmenizi tavsiye ederim

iOS Operatörü ,

Disappointment. Hayal kırıklığı

Nice concept but there always have been issues with the app. They updated some of them but new problems occurred.
Now it deletes favorite buses and stations at every start up. And you can’t install cash to your balance within the app. Ps: tried every troubleshooting steps.
Tüm çözüm yöntemlerini denememe rağmen hata almaya devam ediyorum.
Uygulamayı her yeniden başlattımda favorileri siliyor. Ve uygulama üzerinden para yükleyemiyorum.
Sorun en son güncellemeden sonra meydana geldi

Sunday morning13 ,

Mins hawkins

For the past hour I have been trying to do registration.. when I downloaded this app it said English available. My Turkish is limited. I tried to translate but can’t get password to clear.. so stressful but necessary so I can use public transportation!!!! Pls. How do I find in English?!

App Privacy

The developer, İzmir Büyükşehir Belediyesi, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Financial Info
  • Contact Info
  • User Content
  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

İZUM - İzmir Ulaşım Merkezi
Navigation
Bisim Mobil
Health & Fitness
Bizİzmir
Lifestyle
Acil İzmir
Lifestyle
Marble Izmir Fair
Business
WizmirNET
Navigation

You Might Also Like

İzmirim Kart - Dijital Kart
Travel
İzmir Otobüs Hareket Saatleri
Travel
Tripy
Travel
ENUYGUN: Uçak Otel Otobüs Araç
Travel
Hop - Enjoy The City
Travel
GEZ
Travel