Screenshots

Description

Radio online i muzyka online - aplikacja eskaGO TO MUSIC. U nas usłyszysz Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA, Radio ESKA ROCK. Słuchaj bez zakłóceń przez oficjalną aplikację eskaGO TO MUSIC. Włącz ulubione radio lub listy przebojów w gatunkach takich jak pop, disco polo, rock i wiele innych. U nasz usłyszysz najnowsze hity idealne na różne okazje. Z radością udostępniamy muzykę do pracy, muzykę do nauki, muzykę do biegania, muzykę z reklam, muzykę z gier, muzykę relaksacyjną oraz piosenki dla dzieci. Aplikacja eskaGO TO MUSIC to idealne rozwiązanie, gdy szukasz rozrywki i kiedy potrzebujesz chwili spokoju. Do usłyszenia!

Nadajemy radio online
Radio ESKA
Radio VOX FM
Radio WAWA
Radio ESKA ROCK

... a także playlisty
Muzyka do pracy
Muzyka do nauki
Muzyka do biegania
Hit lata
Hity na czasie
Muzyka z reklam
Muzyka z gier
Piosenki dla dzieci
i wiele innych...

Właśnie taka jest aplikacja eskaGO TO MUSIC

Aplikacja wykorzystuje pliki zapisywane na urządzeniu Użytkownika. Działają one w sposób podobny do plików cookies. Korzystając z aplikacji wyrażasz zgodę na ich zapisywanie i wykorzystywanie. Więcej na ten temat dowiesz się na stronie http://rodo.grupazpr.pl/ w sekcji "Polityka Cookies”.

What’s New

Version 3.4.10

Dzięki za pobranie aplikacji. Cały czas staramy się dla Was, aby apka fajnie działała i była bezpieczna. Dlatego regularnie robimy update'y.

W tej wersji usprawniliśmy jej działanie.

Ratings and Reviews

3.8 out of 5
49 Ratings

49 Ratings

Gizbab ,

Było cudowne, ale są tera kłopoty

Fajna sprawa - można było słuchać fajne przeboje, ale teraz to ci mogę słuchać na iPhonie to reklama i głusza. App się spierniczył. Proszę poprawić bo jesteście, czy byliście, super.

dominikos ,

audio stopped working in iOS 14

not much to add, the app was great way to listen to variety of polish music, now, it stopped working after iOS update. It is directly related to iOS 14 as it worked on my iPad that was still on 13 but stopped working at the same time on iPhone with 14. Upgrading iPad to 14 broke it as well.
Hope this gets fixed, don’t see much activities with this app - last update was a year ago.

mmmk244 ,

Stopped working after update

This was a great app ! Ever since I updated my phone recently the app hasn’t been the same . The commercials play but the music just shows a loading icon .... loved this app it always had great new hits !

App Privacy

The developer, SUPERMEDIA Interactive Sp z o.o, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like