etadilat 4+

Nurullah Yank

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Müşterilerin, çeşitli tadilat ve tamirat işlerinde ustalardan veya firmalardan teklif alabildikleri müşteriler ile ustaları veya firmaları buluşturan bir tadilat platformudur.
Ustalar ve firmalar aradığı iş fırsatları için e-tadilat uygulaması ile kolayca cep telefonundan müşterilere teklif vererek iş fırsatlarını alabilirler.

Usta ve firmalar, e-tadilat uygulaması hesabını kullanarak müşterilerin oluşturduğu iş fırsatlarına teklif vererek iş alıyor.

Ev ve Ofis Tadilatı, Anahtar Teslim Tadilat, Çatı işleri, Alçı Boya İşleri, Demir Ferforje, Mimarlık Mühendislik, Dekorasyon ve İç Mimarlık, Yalıtım ve Mantolama, Mutfak Dolabı Yapımı, PVC Pencere ve Kapı İşleri, Bahçe Peyzaj, Tente Branda Yapımı, Havuz Yapımı, Duvar kâğıdı, Sineklik Yapımı, Bahçe duvarı, Koltuk döşeme, Duşakabin Yapımı, Alçıpan İşleri, Cam Balkon, Otomatik kapı-kepenk, Yazılım ve Grafik tasarım gibi birçok sektörde iş fırsatlarını değerlendirin.

Usta veya Firma isen e-tadilat uygulaması ile ne yapabilirsiniz?
- Kendi sektörünüz ve verdiğiniz hizmet ile ilgili müşterilerin oluşturduğu işlere teklif verebilirsiniz,
- Size uygun iş fırsatlarına bir tıkla kolayca teklif verebilirsiniz,
- e-tadilat uygulaması üzerinden mesajlaşma ile oluşturulan işin detaylarını müşteriden öğrenebilir, müşterilerle iletişime geçebilirsiniz,
- Kendi profilinizi oluşturarak binlerce müşterinin sizi veya firmanızı tanımasını sağlayabilirsiniz,
- Kolaylıkla cep telefonunuzdan teklif vererek iş fırsatlarını alabilirsiniz,
- Hesabınızı kolayca yöneterek profil bilgilerini güncelleyebilirsiniz,
- Hesap bakiyenizi takip edebilir, dilediğinizde yükleme yapabilirsiniz, size yapılan yorumları ve değerlendirme notunuzu görebilirsiniz.


Müşteriler ise kolaylıkla e-tadilat uygulamasını kullanarak tadilat ve tamirat işlerine, ustaların veya firmaların verdiği teklifleri karşılaştırarak kendilerine en uygun teklifi veren usta veya firmayı seçiyorlar.
Sizde usta veya firma iseniz işletmenizi büyütmek ve binlerce müşteriye reklam vermeden ulaşabilmek için hemen e-tadilat uygulamasını indirin ve müşterilerinize teklif vermeye başlayın!

Müşteriler e-tadilat uygulaması ile ne yapabilir?
• İster evinizde ister ofisinizde nerde olursanız olsun, tadilat ve tamirat ihtiyaçlarınız için kolaylıkla e-tadilat uygulamasını kullanarak ustalardan veya firmalardan teklif alabilir, bu teklifleri karşılaştırarak işinizi yaptırmak istediğiniz ustayı ya da firmayı seçebilirsiniz,
• e-tadilat uygulaması hesabınızı yöneterek size verilen teklifleri takip edebilirsiniz,
• Usta veya firmalar ile e-tadilat uygulaması üzerinden mesajlaşarak işiniz ile ilgili ustalardan veya firmalardan bilgi alabilir, pazarlık yapabilirsiniz.
İhtiyacını Belirt – Ücretsiz Teklif Al – Ustanı Seç.
Sizde hemen e-tadilat uygulamasını indirerek, tadilat ihtiyaçlarınız için yorulmadan birkaç tıkla teklif alabilir, size uygun teklifi veren usta veya firmayı seçebilirsiniz.


App Privacy

The developer, Nurullah Yank, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Business
Business
Business
Business
Business
Business