Exitovky – venkovní hry 4+

Týmové šifrovací hry

Thinkeasy s.r.o

Designed for iPhone

    • Free
    • Offers In-App Purchases

iPhone Screenshots

Description

Exitovky jsou venkovní únikové šifrovací hry. Zábava, vědomosti, šifry, kvízy, teambuilding, pohyb na čerstvém vzduchu. Tipy na výlety s dětmi, týmové šifrovací hry. Dětské venkovní zábavné hry. Hry detektivní, vědomostní, historické, horrorové. Řešení záhad a luštění hádanek.

Procvičte svůj mozek a rozluštěte na čerstvém vzduchu šifry a záludné otázky. Zvedněte se z gauče a poznejte zábavnou formou známá místa a města v ČR. Zahrajte si s přáteli venkovní únikové hry třeba i ve vašem městě.
V nabídce je široká nabídka her pro různé věkové kategorie. Hry jsou vhodné jako rodinná zábava na víkend s dětmi. Taktéž jako teambuildingové hry pro pracovní kolektiv. Nebo si je můžete zahrát prostě jen tak ve dvou.
Zahrajte si hru v Praze, Brně, nebo v Českých Budějovicích. Rozluštěte záhady v nejkratším možném čase. Dobře se pobavíte, a navíc se dozvíte něco nového o místech, které znáte.

Každá hra má svůj vlastní příběh
Budete řešit mnoho hádanek a šifer
V každém kroku máte k dispozici nápovědu
Dozvíte se mnoho nového o historii vašeho oblíbeného místa
Můžete hrát společně s přáteli
Zajímavý tip na volný čas

Pro všechny, kdo mají rádi záhady, šifry a soutěžení. Můžete čekat zajímavé úkoly, hodiny zábavy, vzrušení a radost ze splněných úkolů. Všechny úkoly jsou zaměřené na reálná místa ve městě, nebo v přírodě. Naše hry si užije jakýkoliv kolektiv.

Jak hra Exitovky funguje?
Stáhnete si do svého telefonu aplikaci Exitovky, sestavíte svůj tým (anebo se do hry můžete klidně pustit sám), vyberete si den, kdy se do hry pustíte, a pak už jen vyrazíte užít si chvíle napětí se spoustou šifer, kvízů a hádanek.

Co potřebuji, abych si mohl/a Exitovky zahrát?
Chytrý telefon s připojením na internet, hru a staženou aplikaci Exitovky. A samozřejmě taky nabitou baterii v telefonu, aby vám hra v polovině šifrování náhodou neskončila.

What’s New

Version 1.2

V nové verzi naleznete:
- Aktualizace podporované verze
- Vylepšení ovládacích prvků
- Lepší informovanost hráče- Podpora inApp nákupu

App Privacy

The developer, Thinkeasy s.r.o, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Location
  • Contact Info
  • User Content
  • Identifiers
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Games
Games
Games
Games
Games
Games