Screenshots

Description

FASHION GROUP претставува најголема малопродажна групација на компании за текстил во
регионот и ги поседува правата на ексклузивност, франшиза и мастер франшиза за многу светски
познати модни брендови меѓу кои Mango, Levi’s, Replay, Springfield и многу други. Оваа апликација
Ви овозможува да пребарувате низ широкиот спектар на производи кои ги нудиме - брзо, лесно и
едноставно.
Преку FashionGroup апликацијата можете:
- Да ги разгледувате сите производи кои ги нудиме од вашиот мобилен телефон
- Брзо и едноставно да нарачувате производи кои ќе ги добиете на домашната адреса
- Да креирате листа на желби и да ги следите цените на омилените производи
- Да добиете специјални попусти при онлајн купување
- Да добивате “Newsletter” со информации за сите новости и актуелни промоции
- Да ја проверите достапноста на одреден производ во нашите продавници
- Да ја користите Loyalty картичката и при онлајн купување

What’s New

Version 1.3

Fixed minor bugs

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Seller
Aleksandar Nastevski
Size
54.4 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like