Festiwal Biegów - Bieganie 365 12+

Fundacja Festiwal Biegow

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Aktualności ze świata biegania, rozbudowany kalendarz imprez, planer startów, biegi w Krynicy na wyciągnięcie… telefonu z kieszeni! Uruchamiamy aplikację mobilną Festiwal Biegów – Bieganie 365. Z naszą aplikacją nie przegapisz żadnej imprezy i atrakcji!​

Festiwal Biegów – Bieganie 365 to mobilny kanał portalu www.FestiwalBiegow.pl. To jedyne tak obszerne ilościowo i geograficznie oraz aktualne medium biegowe w Polsce! Treść serwisu tworzą m.in. kalendarz imprez biegowych, nordic walking, triathlonowych i rowerowych, zapowiedzi, wyniki i relacje oraz klipy wideo i galerie zdjęć z wydarzeń w całej Polsce. Ponadto strona oferuje plany treningowe oraz porady dietetyczne dla osób aktywnych, testy sprzętu, konkursy z nagrodami…. i wiele wiele więcej!

Grzegorz Rogowski, redaktor naczelny portalu www.FestialBiegow.pl: - Jesteśmy najczęściej i najobszerniej aktualizowanym internetowym medium o bieganiu w Polsce! Nasi dziennikarze i współpracownicy obecni są wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego i ciekawego dla biegaczy, walkerów czy triathlonistów, a w cyklu dziennym na stronie pojawia się kilkadziesiąt nowych publikacji i nowych imprez w kalendarzu wydarzeń. Jako jedyni w Polsce działamy przez 365 dni w roku, także w weekendy i święta!

Działalność portalu www.FestiwalBiegow.pl to nieustanny i dynamiczny rozwój - poszerzanie i uatrakcyjnianie oferty, docieranie do kolejnych odbiorców. Aplikacja mobilna to kolejny ważny krok w rozwoju serwisu. Liczymy, że stanie się dla Was nieodłącznym towarzyszeniem startów i przygotowań do bicia rekordów – jakich tylko sobie wymarzycie!

Aplikacja zwiera trzy zakładki i szereg funkcjonalności:

Wiadomości - zakładka grupuje aktualności i ciekawostki dot. biegów w Polsce i na świecie oraz biegaczy - elity, ale przede wszystkim amatorów, którzy w bieganiu czy nordic walking znaleźli hobby czy sposób na poprawę stanu zdrowia. W łatwy sposób możecie podzielić się ze znajomymi interesującymi Was treściami (udostępnić na facebooku, wysłać e-mailem, wiadomością SMS itp.) czy utworzyć zestawienie ulubionych wpisów (np. z planami treningowymi) – dostępnych w dowolnym momencie za naciśnięciem jednego tylko przycisku. Dzięki powiadomieniom możecie otrzymywać - wprost na swój telefon! - najważniejsze informacje dnia czy tygodnia.

Kalendarz imprez - zakładka zawiera obszerne i na bieżąco aktualizowane zestawienie wydarzeń biegowych, nordic walking, triathlonowych i rowerowych, z uwzględnieniem najważniejszych aspektów imprezy (miejsce, dystans, organizator, atest trasy, punkty doświadczenia ITRA) czy użytecznych linków (rejestracja, regulamin, strona internetowa, fanpage, itd.). Unikalną cechą zakładki jest moduł „Moje starty”, dzięki któremu - po uprzedniej rejestracji - możecie stworzyć swój własny, spersonalizowany kalendarz startów! A my będziemy automatycznie przesyłać Wam wyniki tych wydarzeń oraz najważniejsze informacje z nimi związane!

Festiwal Biegów - zakładka dedykowana naszemu autorskiemu wydarzeniu - TAURON Festiwalowi Biegowemu w Krynicy-Zdroju. To jedno z największych, a przy tym najwszechstronniejszych wydarzeń dla miłośników aktywności fizycznej w Polsce. Rokrocznie w małopolskim uzdrowisku pojawia się ok. 20 tys. osób, by rywalizować i bawić się w blisko 30 konkurencjach. Imprezie towarzyszą spotkania z gwiazdami sportu, warsztaty i seminaria dla biegaczy, strefy aktywności, koncerty. Zakładka zawiera najistotniejsze informacje dot. imprezy w Krynicy a także naszej działalności, realizowanej przez cały rok w ramach Fundacji „Festiwal Biegów”.

Grzegorz Rogowski: - Aplikacja Festiwal Biegów to zawsze aktualne źródło wiedzy o polskich biegach i biegaczach, wydarzeniach biegowych w Europie i na świecie, rekordach, biegowych ciekawostkach... Korzystając regularnie z narzędzia zatopicie się w świat biegowej rywalizacji i zabawy! Do czego gorąco zachęcam!

What’s New

Version 1.2.0

- Aktualizacje związane z nową edycją Festiwalu Biegowego
- Dodano opcję usunięcia się z listy widocznych uczestników biegu
- Pomniejsze poprawki

App Privacy

The developer, Fundacja Festiwal Biegow, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Sports
Sports
Sports
Sports
Sports
Sports