Festiwal Wraże‪ń‬ 4+

Amistad sp. z o.o.

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Aplikacja „Festiwal Wrażeń na kłodzkim pograniczu” powstała jako jeden z elementów czesko-polskiego projektu realizowanego w ramach programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska. Główną atrakcją festiwalu są różnorodne warsztaty dla rodzin z dziećmi prowadzone w atrakcyjnych turystycznie obiektach po obu stronach granicy. Część z nich odbywała się wyłącznie w ramach festiwalu, ale wiele jest kontynuowanych w podobnej formie. Podczas tych zajęć można było poznać ważne dla regionu postacie historyczne, zapoznać się z historią wojskowości oraz dawnymi zwyczajami i rzemiosłami. Uczestnicy zajęć uczyli się np. rozniecać ogień metodami sprzed wieków czy strzelać z dawnej broni, mieli zajęcia w zabytkowej klasie szkolnej, w twierdzach, zamkach i pałacach oraz zabytkowych wiejskich zagrodach. Warto zajrzeć na stronę festiwalu, aby poznać miejsca organizacji warsztatów i skorzystać z ich aktualnej, także pozafestiwalowej oferty. Z aplikacją „Festiwal Wrażeń na kłodzkim pograniczu” zwiedzimy dużą część miejscowości, których destynacje turystyczne brały udział w festiwalu. To urokliwe zabytkowe miasteczka, w których odkryjemy fascynujące historie i legendy oraz poznamy ich dawnych mieszkańców.

Głównym elementem aplikacji są gry terenowe dla całej rodziny pozwalające w interaktywny sposób rozwiązywać zagadki związane z miejscowościami regionu. Znajdziemy tu gry, z którymi można zwiedzać Świdnicę, Nachod, Kudowę-Zdrój, Kłodzko, Bystrzycę Kłodzką, Hronov, Duszniki Zdrój. Użytkownik na trasie gry musi dochodzić do poszczególnych punktów, w których pojawiają się zagadki. Wraz z prawidłowymi odpowiedziami użytkownik zdobywa punkty oraz kolejne litery hasła questu. Całość kończy się odgadnięciem hasła i wystawieniem pamiątkowego dyplomu. Uzupełnieniem aplikacji jest baza najważniejszych atrakcji regionu oraz interaktywna mapa.

Aplikacja używa w tle lokalizacji oraz odtwarzania audio podczas grania w gry terenowe. Aby ograniczyć zużycie baterii zamknij grę zanim zakończysz korzystać z aplikacji.

App Privacy

The developer, Amistad sp. z o.o., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

Entertainment
Travel
Travel
Travel
Travel
Travel

You Might Also Like

Travel
Travel
Travel
Travel
Travel
Navigation