Screenshots

Description

Ztracený pes
Stačí mít vyplněnou kartu psa a v momentě, kdy se vám zatoulá zahájit pátrání. Fiddo okamžitě upozorní všechny uživatele v okolí, a ti mají možnost označit na mapě místo, kde ho viděli naposled. Díky jeho včasné lokalizaci se zvyšuje možnost, že se pes rychle najde. Zároveň můžete sami pomoci při pátrání po psech v okolí.

Měřte si čas na procházkách
Sportujete se psem nebo rádi chodíte na procházky? Stačí zapnout funkci venčení a Fiddo vám spočítá čas i počet km strávených venku se psem. Stanovte si cíl a v aplikaci sledujte, jak se vám sčítají procházky ruku v ruce s vaší lepší kondicí!

Fiddo magazín
V rámci aplikace jsme spustili vlastní magazín plný zajímavých článků, rozhovorů s odborníky i pejskaři a rad/tipů týkajících se různých psích témat. Dozvíte se třeba, jak se o psa správně starat ve všech stádiích života, jak vybrat vhodné plemeno, seznámíme vás s různými psími sporty nebo poradíme, jak bojovat se psími nemocemi.

Události
Zajímá vás, co se kde šustne? Rádi byste pozvali ostatní na společné venčení? V sekci události najdete přehled různých psích akcí po celé republice, od veletrhů, výstav, přes závody až po soutěže krásy. Nebo si prostě založte vlastní událost, na kterou se může přihlásit kdokoliv v aplikaci.

Tak pojďme do toho!

Stáhněte si Fidda ještě dnes a dejte o tom vědět všem svým přátelům! Náměty na vylepšení aplikaci posílejte na podpora@fiddo.cz

What’s New

Version 1.28.0

Poslední aktualizace přináší tato vylepšení:

- možnost mít více psů
- zkrácení onboardingu do aplikace
- oprava chyb

App Privacy

The developer, Media Channel, a.s., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You Might Also Like

Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle