Screenshots

Description

Ztracený pes
Stačí mít vyplněnou kartu psa a v momentě, kdy se vám zatoulá zahájit pátrání. Fiddo okamžitě upozorní všechny uživatele v okolí, a ti mají možnost označit na mapě místo, kde ho viděli naposled. Díky jeho včasné lokalizaci se zvyšuje možnost, že se pes rychle najde. Zároveň můžete sami pomoci při pátrání po psech v okolí.

Měřte si čas na procházkách
Sportujete se psem nebo rádi chodíte na procházky? Stačí zapnout funkci venčení a Fiddo vám spočítá čas i počet km strávených venku se psem. Stanovte si cíl a v aplikaci sledujte, jak se vám sčítají procházky ruku v ruce s vaší lepší kondicí!

Fiddo magazín
V rámci aplikace jsme spustili vlastní magazín plný zajímavých článků, rozhovorů s odborníky i pejskaři a rad/tipů týkajících se různých psích témat. Dozvíte se třeba, jak se o psa správně starat ve všech stádiích života, jak vybrat vhodné plemeno, seznámíme vás s různými psími sporty nebo poradíme, jak bojovat se psími nemocemi.

Události
Zajímá vás, co se kde šustne? Rádi byste pozvali ostatní na společné venčení? V sekci události najdete přehled různých psích akcí po celé republice, od veletrhů, výstav, přes závody až po soutěže krásy. Nebo si prostě založte vlastní událost, na kterou se může přihlásit kdokoliv v aplikaci.

Tak pojďme do toho!

Stáhněte si Fidda ještě dnes a dejte o tom vědět všem svým přátelům! Náměty na vylepšení aplikaci posílejte na podpora@fiddo.cz

What’s New

Version 1.28.0

Poslední aktualizace přináší tato vylepšení:

- možnost mít více psů
- zkrácení onboardingu do aplikace
- oprava chyb

Information

Seller
Media Channel, a.s.
Size
157 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Czech

Age Rating
17+
Infrequent/Mild Medical/Treatment Information
Infrequent/Mild Realistic Violence
Infrequent/Mild Sexual Content and Nudity
Infrequent/Mild Profanity or Crude Humor
Frequent/Intense Mature/Suggestive Themes
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like