Screenshots

Description

Dünyanın hemen her yerinde çocuklara neredeyse yüz elli yıldır anlatılan ya da okunan Kırmızı Başlıklı Kız masalı, kitle iletişim araçları hâkimiyetindeki günümüzde de popülaritesini korumayı başarıyor. Bu anonim masalın farklı versiyonları, farklı ülkelerde, farklı adlar altında anlatılmış olsa da çocuklar tarafından hep aynı beğeni ve heyecanla dinleniyor.

Çocuklara anne-baba sözü dinleyerek dış dünyada karşılaşılabilecek tehlikelerden kaçınmayı, dikkatli ve akıllı davranarak yanlış kararlar almaktan sakınmayı öğütleyen masalın genellikle çocuklar tarafından en sevilen bölümü, kitabı okuyan kişiyle karşılıklı tekerleme gibi söylenebilecek ve oyuna dönüştürülebilecek soru cevap bölümleridir.

Çocukların anne-baba ve sevdikleriyle birlikte okuması için tasarladığımız, mutlu sonla biten bu bol görselli aplikasyon, Türkçe ve İngilizce olarak seslendirildi . Ayrıca aplikasyon, çocuğunuzun masalı daha sonra tekrar dinleyebilmesi için okurken sesinizi kaydetme olanağı da sunuyor. Masal okumayı daha da keyifli hale getirecek, kitaptan yola çıkılarak tasarlanan ilgi çekici ve renklerin dünyasını tanıtan oyunlar ise masalın ardından çocuğunuzun öğrenirken eğlenmesini sağlamak amacıyla hazırlandı.

Keyifli okumalar ve oyunlar!

Information

Seller
BETEK BOYA VE KIMYA SANAYI A S
Size
73.7 MB
Category
Books
Compatibility

Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

Turkish

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2015 Filli Boya
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like