iPhone Screenshots

Description

Modern Yatırım Deneyimi Finfree’de

Finfree sayesinde tek uygulamadan borsada yatırım yapmayı öğrenebilir, sanal portföyün ile yarışabilir, finansal oranlara ücretsiz erişebilir ve portföy takibini yapabilirsin.

***Gerçek Para Ödüllü Borsa Yarışmaları Seni Bekliyor!***

-Finfree, haftalık, aylık ve 3 aylık yarışmalarla borsayı öğrenme yolculuğuna eşlik ediyor, sanal portföyünle gerçek para ödülü kazanma şansı sunuyor.

Sen de Finfree’yi indiren on binlerce kişi gibi sanal portföyünü kurabilir, diğer yatırımcılarla yarışabilir, finansal özgürlüğünü kazanmaya başlayabilirsin.

***Ücretsiz Yatırım Eğitimi Al***

Borsayı bilmiyor olabilir, şirketleri tanımıyor olabilirsin. Finansın zorluğundan çekiniyor olabilirsin. Finfree finansı basitleştirerek en yalın haline ulaşma şansı sunuyor. Artık sen de yatırımcıların düşünce biçimini öğrenebilir, sektör ve şirket analizlerine erişebilirsin. Basit finansal oran açıklamalarıyla yatırımcıların baktığı oranları yorumlayabilir hale gelebilirsin.

—Yeni Hisseleri Keşfet—
Yatırım yapmanın en önemli noktalarından birisi hisse araştırma ve keşfetme sürecidir. Geleceğin en büyük şirketlerini, alanındaki en başarılı şirketleri keşfetmek için uzun uğraşlara artık gerek yok. Sektör koleksiyonları ve şirket finansalları arasında keyifli bir keşfe çık. Türk borsasındaki şirketleri incele. Senin için en uygun yatırımı seç.


—Basitleştirilmiş, Açıklamalı Finansallar Seninle.—

Bilmen gereken tüm finansal oranlar senin için grafikleştirildi. Açıklamalı bir şekilde çeyreklik ve yıllık hale getirildi. Şirketlerin finansal oranlarına ücretsiz eriş. Yatırım seçimini bilinçli bir şekilde yap. Karlı ve Büyüyen şirketleri incele.

**Portföyünü Takip Et. Endeks ve Dolarla Karşılaştır**

Tüm stratejini kurduktan sonra başarını ölç. Portföyünün gelişimini takip et. Kazanç ve kayıplarını toplu halde rahatlıkla gözlemleyebilir, dolar ve endeks ile karşılaştırabilirsin. Böylece başarını ölçebilir, yeni stratejiler deneyebilirsin.

Yeni Yatırım Deneyimiyle Tanışmanın Tam Zamanı. Yatırımcı ol, finansal özgürlüğünü kazanmaya başla.

What’s New

Version 1.0.1

Küçük düzeltmeler yapıldı.

Ratings and Reviews

4.6 out of 5
5 Ratings

5 Ratings

Flub Jugger ,

Favori uygulamam

Yeni başlayanlar için harika bir uygulama!

mcinvoo ,

En iyi finans uygulamasi

Yatirimdan anlamasam bile app de aradigim herseyi bulabildim.

sadisaydam ,

Tam zamanida dogru uygulama herkese oneririm

Uzun zamandir App store a gelmesinj bekliyordum. Yatirim yapmai ogrenmek istiyorsaniz, ya da risksiz bir sekilde yatirim yeteneklerinizi gelistirmek istiyorsaniz kesknlikle oneririm.

Information

Seller
Laplace Analytics Finansal Teknolojiler Anonim Sirketi
Size
66.2 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like