iPhone Screenshots

Description

Finvalda mobilioji aplikacija (toliau tekste FinApp) yra skirta programinės įrangos Finvalda MINI, MIDI, MAXI vartotojams. FinApp pagalba jūs galite savo mobilųjį įrenginį t.y. telefoną ar planšetinį kompiuterį tiesiogiai sujungti su jūsų naudojama programine įranga Finvalda, kurios versijos numeris turi būti ne žemesnis kaip 5.1.1. Programinės įrangos Finvalda versijos numerį galite pasitikrinti tokiu būdu: Finvalda -> Pagalba -> Apie programą -> Versijos numeris. Jei jūsų programinės įrangos versijos numeris yra žemesnis nei 5.1.1, jums reikia atlikti Finvalda atnaujinimą, apie tai informaciją galite rasti programinės įrangos įsigijimo/aptarnavimo sutartyje arba pateikę užklausą tiesiogiai įmonei UAB „Finansų valdymo sistemos“, kontaktus rasite adresu www.finvalda.lt. Paspaudę šią nuorodą galite tapti mūsų draugu Facebook‘e ir savo užklausas pateikti tiesiai iš savo mobilaus įrenginio.
Kadangi FinApp yra nemokama, UAB „Finansų valdymo sistemos“ užtikrina jos korektišką veikimą ir teisingą informacijos atvaizdavimą tik esant galiojančiai programinės įrangos Finvalda pirkimo/aptarnavimo sutarčiai, arba įsigijus vienkartines programinės įrangos Finvalda konfigūravimo paslaugas.
Naudojant FinApp jūs pirmus pasieks UAB „Finansų valdymo sistemos“ svarbiausi informaciniai pranešimai. Taip pat jūs tiesiogiai į savo mobilųjį įrenginį periodiškai/automatiškai gausite informacines ataskaitas apie savo programinėje įrangoje Finvalda apskaitomų įmonių rezultatus:
• avansiniai ir realūs pirkimai/pardavimai už dieną, savaitę, mėnesį, ketvirtį, metus
• įmonės piniginės įplaukos/išmokos
• įmonės skolos bei skolos įmonei
• pardavimo apyvartų palyginimai kas kalendorinį ketvirtį, pusmetį, metus ir kt.
Už papildomą mokestį yra galimybė užsisakyti individualių ataskaitų pagal jūsų poreikius.
FinApp suteiks jums galimybę mobiliajame įrenginyje naudotis išmaniuoju kalendoriumi. Jame nuolatos galėsite matyti/kontroliuoti savo ir bendradarbių užimtumą, o taip pat tiesiogiai savo mobiliajame įrenginyje galėsite deleguoti sau ir kitiems priminimus/užduotis, kurios automatiškai atsiras Finvaldoje esančiame kalendoriuje ir reikiamus asmenis apie tai informuos nustatytu laiku. Šis procesas veiks ir atvirkštiniu principu t.y. programinėje įrangoje Finvalda sukurti jums skirti priminimai/užduotys atsiras jūsų mobiliajame įrenginyje - FinApp kalendoriuje.
Tokiu būdų FinApp suteiks jums:
• svarbiausią finansinę informaciją apie jūsų apskaitomų įmonių rezultatus
• galimybę planuotis savo ir kitų laiką
• garantiją ir užtikrintumą, kad svarbūs darbai nebus pamiršti

What’s New

Version 1.3

Security and bug fixes

Information

Seller
Canvas UAB
Size
5.1 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Finvalda. All rights reserved.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like