Fio Smartbroker 4+

Fio banka, a.s.

    • 1.0 • 2 Ratings
    • Free

Screenshots

Description

Fio banka nabízí zdarma aplikaci Smartbroker pro investování kdekoliv a kdykoliv prostřednictvím chytrého mobilního telefonu a tabletu. Díky Smartbrokeru můžete sledovat dění na akciových trzích v ČR i zahraničí a aktivně spravovat své investice. Část aplikace je přístupná bez přihlášení – můžete si v ní prohlížet kurzy cenných papírů a zpravodajství Fio banky, kurzovní lístek a kontakty s vyhledáváním nejbližších poboček. Tato část rovněž umožňuje spočítat si poplatky za obchodování s cennými papíry či za používání úvěru na obchodování a ověřit si tak, že u Fio banky jsou jedny z nejnižších. Po přihlášení pak aplikace nabízí aktivní správu investic - klienti Fio banky v ní mohou nakupovat nebo prodávat cenné papíry on-line včetně možnosti zadávání inteligentních pokynů, získat informace o stavu svého portfolia a o svých pokynech či obchodech, nastavit si zasílání e-mailových či sms avíz o kurzu cenného papíru a uzavření obchodu, komunikovat s bankou prostřednictvím služby Fio servis nebo si číst zprávy od banky.
Jste-li klientem Fio banky a chcete Smartbroker používat pro aktivní správu účtu, můžete si přístup aktivovat v globálním nastavení internetové aplikace e-Broker. Pokud dosud nejste klientem a chcete aplikaci aktivně používat, navštivte nejbližší pobočku Fio banky.

Výhody:
* Rychlý, moderní a snadný přístup k Vašemu portfoliu kdykoliv a kdekoliv.
* Pohodlné ovládání.
* Informace o cenných papírech, grafy a zpravodajství jsou přístupné pro všechny bez přihlášení.
* Stažení i používání aplikace Smartbanking je ZDARMA.
* Možnost využití demoverze pro prohlédnutí funkcí určených k aktivnímu investování.

What’s New

Version 1.0.11

This app has been updated by Apple to display the Apple Watch app icon.

- oprava malých chyb

Ratings and Reviews

1.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

Oxley13 ,

Velke zklamani z aplikace

Aplikace umoznuje demo ucet, ktery ovsem nefunguje. Nemuzete zadat zadny prikaz, byt demonstracni, nemuzete videt funkci aplikace na realne byt treba jen zpozdene transakci. Nelze vybirat z CP, nelze vyhledavat. V podstate vas jen prihlasi a vidite interface, ktery je velmi stridmy. Nic jineho neumoznuje. Ve formulari zadani prikazu navic nelze odejit. Schazi tlacitko zavreni, kdyz se rozmyslite, ze nechcete dal, nelze jinak nez kill cele aplikace a znovu prihlasit. Alespon tedy na iPadu. Ale protoze prikaz zadat stejne nelze, je tahle nefunkcnost uz jen drobnost. Za me nepouzitelne. Proti MT4 a MT5 je tohle ukazka pro zakladni skoly.

App Privacy

The developer, Fio banka, a.s., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

You Might Also Like

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance