iPhone — zrzuty ekranu

Opis

FISHSURFING

FIshsurfing jest najszybciej rosnącą społecznością wędkarską na świecie! Platforma, na której możesz dzielić się swoimi zdobyczami, filmami, doświadczeniem i historiami z setkami tysięcy wędkarzy z całego świata, którzy myślą tak jak Ty. Mamy najwiekszą w Europie bazę łowisk prywatnych, możesz znależć nowy cel, aby wybrać się na następną ekspedycję wędkarską.
Wybierz przewodnika w każdym zakątku Europy, który zna lokalne łowiska jak własną kieszeń, który pomoże Ci złowić rybę Twoich marzeń i sprawi, że Twoja wyprawa będzie niezapomniana.
Z naszej aplikacji każego dnia możesz czerpać inspirację od tysięcy wędkarzy z całego świata. Znajdź nowego kompana wędkarskiego, podziel się swoimi doświadczeniami i leć na wspólny wypad. Wykorzystaj naszą aplikację do poznawania nowych kultur wędkarskich z całego świata.


ODKRYWAJ NOWE MIEJSCÓWKI WĘDKARSKIE

Z naszej międzynarodowej mapki możesz wybrać ponad 4000 sprawdzonych łowisk prywatnych, od rzek aż po jeziora. Każde z nich oferuje niepowtarzalne doznania, możesz zaplanować swoją podróż wybierając styl, w jakim chcesz łowić i ryby, jakie Cię interesują. Masz jakiś kraj, w którym zawsze chciałeś wędkować? Dzięki naszej unikalnej bazie łowisk możesz wybrać przeróżne miejsca, gdzie możesz w pełni wykorzystać swój wypad na ryby.


PRZEWODNICY WĘDKARSCY

Znajdź lokalnego przewodnika w wybranym miejscu, aby pomógł Ci wykrzesać z planowanego wyjazdu na ryby jak najwięcej. Chcesz spróbować wędkarstwa morskiego, muchowego lub podlodowego> To nie było nigdy tak łatwe jak teraz! Znajdź kompana na ryby w interesującym Cię miejscu, który wprowadzi Cię w jego metody łowienia. Aplikacja pozwala Ci rozmawiać z wędkarzami z całego świata w Twoim rodzimym języku, dzięki naszemu translatorowi. Jeśli jesteś doświadczonym wędkarzem, możesz w prosty sposób stworzyć profil w naszej aplikacji jako przewodnik wędkarski całkowicie bezpłatnie.


GALERIA POŁOWÓW

Oglądaj wędkarskie dokonania i sukcesy swoich znajomych. Dzięki prostym filtrom możesz wybrać typy informacji, jakie Cię naprawdę interesują. Ustaw filtry aby zobaczyć posty z wybranymi gatunkami i metodami wędkowania, które Cię interesują. Inspiruj się codziennie oszałamiającymi zdobyczami i zapierającymi dech w piersiach miejscami.


INTERESUJĄCE ARTYKUŁY I BLOGI

Dzięki prostym filtrom, możesz czytać artykuły z wędkarskiego świata, jaki Cię najbardziej interesuje, w każdym języku na świecie. Aplikacja oferuje polecanych autorów z każdego kraju. Możesz obserwować każdego z nich za pomocą jednego kliknięcia i zawsze otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach dzięki naszej aplikacji. Czytaj ich artykuły w swoim ojczystym języku dzięki naszemu tłumaczowi. Podziel się swoimi historiami i doświadczeniami z innymi wędkarzami i zdobądź rzeszę subskrybentów.


SKLEPY WĘDKARSKIE

Sekcja GPS oferuje nie tylko wskazówki odnośnie łowisk wędkarskich, ale również przewodnika po najlepszych sklepach wędkarskich w Twoim pobliżu, gdzie chcesz wybrać się na wyprawę wędkarską.


PROFILE FIRMOWE

Jesteś właścicielem sklepu wędkarskiego lub łowiska? Zarejestruj się jako firma i dodaj je do największej w Europie aplikacji wędkarskiej całkowicie za darmo.


WSPARCIE

Prosimy o wysłanie nam pytań, komentarzy lub pomysłów na rozwój na: support@fishsurfing.com

Co nowego

Wersja 1.2.81

Accommodation in GPS
Changes in profil page
Minor design changes
Minor bug fixes

Informacje

Sprzedawca
Fishsurfing s.r.o.
Wielkość
47.3 MB
Zgodność

Wymaga systemu iOS 13.0 lub nowszego. Zgodność z urządzeniami: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Języki

Polski, Angielski, Bułgarski, Czeski, Duński, Fiński, Francuski, Hiszpański, Niderlandzki, Niemiecki, Norweski (Nynorsk), Portugalski, Rosyjski, Rumuński, Szwedzki, Turecki, Węgierski, Włoski

Wiek
12+
Rzadkie/łagodne treści o charakterze erotycznym lub nagość
Prawa autorskie
Cena
Gratis

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Podobna muzyka