Screenshots

Description

Kalite, estetik ve konforu en üst düzeyde buluşturan, seçkin mimarinin yeniden biçim verdiği "hayat buna değer" denilen projeler gerçekleştiriyoruz.

FOLKART olarak size tüm projelerimizi, kurumsal dergilerimizi ve Folkart Gallery’de yer alan sergilerin albümlerini aynı çatı altında sunuyoruz. Biliyoruz ki zamanınız çok değerli ve markamızla ilgili her türlü bilgiye en hızlı şekilde ulaşmak istiyorsunuz.

Dergi:
Folkart’ın üç ayda bir yayımlanan kurumsal dergisi Folkart Dergi’nin tüm sayılarına buradan ulaşabilir; projelerimiz, spor, sağlıklı yaşam, seyahat ve kültür-sanat hakkında bilgilere sahip olabilirsiniz.

Galeri:
Folkart Gallery’de yer alan sergilerin albümlerine ve sergide yer alan eserlerin fotoğrafları ile detaylı bilgilendirmelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kurumsal:
Folkart ve Forent Gayrimenkul Danışmanlığı’nın tanıtımları, tarihçeleri, hedefleri, referansları ile müşteri hizmetleri yönetimi hakkında bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

Proje:
Folkart’ın 2006 senesinden bu yana hayata geçen tüm projelerinin görselli ve detaylı tanıtımlarına buradan erişebilirsiniz.

What’s New

Version 3.8.12

- Yeni logo
- Performans geliştirmeleri
- Hata düzeltmeleri
- İyileştirmeler

App Privacy

The developer, FOLKART, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like