iPhone Screenshots

Description

FolShqip është aplikacioni më i mirë Video Chat për takimin e njerëzve të rinj.

Zbuloni dhe bisedoni me njerëz interesantë në mbarë botën!

FolShqip ju lejon të zgjidhni seksin për të kërkuar popujt e rinj.

FolShqip ju lejon të bisedoni dhe të bëni miq me njerëz nga mbarë bota.

Aplikacioni me i madh Shqiptar

What’s New

Version 1.3

• Improve performance
• Bug fixed

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Seller
Samir Makadia
Size
40.3 MB
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like