Screenshots

Description

Biznes, gospodarka, prawo, giełda, wiadomości z firm – o tym wszystkim pisze miesięcznik Forbes. Wydanie zawiera teksty dostępne w wersji papierowej, także te, które nie ukazały się jeszcze online. Prenumerata, czy pojedynczy numer? Sam zdecyduj!

Miesięcznik Forbes to tytuł poświęcony gospodarce i kierowany do przedsiębiorców. Biznes, prawo, giełda, a także wiadomości z firm – to główne obszary zainteresowań gazety. Rankingi, z których słynie tytuł, inspirujące historie polskich przedsiębiorstw, a przede wszystkim tworzących je ludzi, wyróżniają miesięcznik na polskim rynku prasy, na którym jest obecny od 2004 roku.

Magazyn Forbes zawiera wywiady z właścicielami największych polskich przedsiębiorstw i sylwetki topowych managerów. W każdym wydaniu znajdziesz pogłębione analizy zjawisk gospodarczych i poznasz najnowsze trendy w obszarze biznesu i technologii. Przeczytasz, jak Polacy robią karierę za granicą i poznasz sportowe pasje znanych biznesmenów. Na łamach magazynu regularnie goszczą największe nazwiska świata biznesu, ekonomii i finansów.

Doroczny Ranking 100 najbogatszych Polaków to jedna z flagowych publikacji magazynu. Ale Forbes trzyma rękę na pulsie nie tylko jeśli chodzi o najbardziej majętnych przedsiębiorców. W corocznym plebiscycie Diamenty Forbesa nagradzamy zarówno małe, jak i średnie oraz duże przedsiębiorstwa najbardziej dynamicznie zwiększające swoją wartość.

W każdym wydaniu uważnie przyglądamy się temu, co dzieje się w bankach i na giełdzie. Sprawdzamy, jak obowiązujące przepisy prawne wpływają na prowadzenie biznesu w Polsce. Obserwujemy światowe trendy i ich wpływ na rynek pracy w kraju. Recenzujemy poczynania rządu w zakresie gospodarki.

Gazeta dostępna jest w wersji drukowanej, online oraz elektronicznej. Pobranie aplikacji jest bezpłatne. Nowa wersja aplikacji umożliwia czytanie wiadomości również na smartfonach. Miesięcznik w wersji elektronicznej skaluje się bez problemu na każdym z urządzeń (tablet, smartfon). Nie zajmuje dużo miejsca i zawsze można go mieć pod ręką.

Każdy z elektronicznych numerów odzwierciedleniem wersji papierowej gazety. Można go kupić dzień wcześniej, zanim gazeta ukaże się w kioskach. Wersja drukowana ukazuje się w każdy ostatni czwartek miesiąca. Poszczególne numery można zamówić w cenie 13,99 zł. Miesięcznik Forbes dostępny jest również w systemie prenumeraty:

6 numerów – 54,99 zł
12 numerów – 92,99 zł

Aplikacja umożliwia zakup archiwalnych numerów gazety od stycznia 2014 r.


Zasady działania prenumeraty:
– Opłata za prenumeratę jest pobierana w momencie potwierdzenia zakupu subskrypcji.
– Prenumerata wydania cyfrowego odnawia się automatycznie.
– Użytkownik może zarządzać prenumeratą (m.in. zrezygnować z dalszej subskrypcji) poprzez swoje konto w iTunes (dostęp przez ustawienia systemowe iPada).
– Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa najpóźniej na 24 godziny przed upływem bieżącego okresu prenumeraty.
– Opłata za przedłużenie subskrypcji zostanie potrącona w ciągu 24 godzin przed zakończeniem bieżącego okresu prenumeraty i będzie zgodna z aktualnym cennikiem.
– Nie można zrezygnować z prenumeraty, za którą została pobrana opłata.

Szczegółowe informacje na temat prenumeraty, zasady użytkowania aplikacji oraz polityka prywatności, dostępne są pod adresem: http://www.forbes.pl/zasady-uzytkowania-aplikacji-mobilnej-forbes-polska-oraz-polityka-prywatnosci/8gk4kcw

Przyjemnej lektury!

What’s New

Version 3.7

- drobne usprawnienia

Ratings and Reviews

4.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Eysmont ,

Dzieki za mobilnego Forbesa

Aplikacja, jak na razie bardzo mi sie podoba, wydanie elektroniczne jest duzo bardziej praktyczne niz
Papierowa wersja i dostaje je odrazu kiedy chce. Brakuje mozliwosci prenumerowania wydan za mniejsza kwote :)

gettinrobbed ,

Problemy na iPadzie iOS 5

Po raz drugi próbowałem wykupić subskrypcje i po raz drugi pieniądze z konta zeszły a dostępu nadal do gazety nie ma. Nie ma jak się nawet skontaktować z redakcja żeby kwestie wyjaśnić. Omijać szerokim łukiem!! IPad ios5

mozg69 ,

Tak dalej

Wydanie przygotowane na medal, aby zawsze tak bylo.
Co do ceny pojedynczego numeru - wydawca chyba przesadzil.
Ale fakt faktem to "miesiecznik".

Information

Seller
Grupa Onet.pl SA
Size
13.6 MB
Category
News
Compatibility

Requires iOS 10.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Polish

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.
Price
Free
In-App Purchases
  1. Forbes $24.99
  2. Forbes $14.99
  3. Wrzesień 2011 $2.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like