Screenshots

Description

W aplikacji mobilnej Forum Gdańsk znajdziemy listę wszystkich lokali usługowych wraz z ich lokalizacją na trójwymiarowej mapie. Do każdego z nich możemy wyznaczyć trasę. Kończąc zakupy, bez problemu znajdziemy drogę do naszego samochodu, gdyż w aplikacji mamy możliwość w łatwy sposób wprowadzić informację o miejscu jego zaparkowania. Możesz także zamówić Taxi i sprawdzić repertuar kina.

Nie lada atrakcją dla miłośników zakupów jest FORUM Club, czyli specjalny pakiet rabatów tylko dla zalogowanych użytkowników, a także moduł „Moja przymierzalnia” - umożliwia on zrobienie zdjęcia artykułu, którego kupnem jesteśmy zainteresowani, i dodanie go do kolekcji wraz z nazwą sklepu i komentarzem. Dzięki temu mamy pod ręką wszystkie interesujące nas produkty i przed dokonaniem ostatecznego wyboru możemy przejrzeć dodaną kolekcję. Nie trzeba już pamiętać, co i gdzie przymierzaliśmy – wystarczy zajrzeć do aplikacji.

Mobilny przewodnik jest zintegrowany z infokioskami – znajdując sklep na infokiosku i wyznaczając do niego trasę, możemy zeskanować wygenerowany kod QR i przenieść trasę do swojego telefonu.

Aplikacja to też bieżące informacje o wydarzeniach i promocjach. Działa w dwóch językach: polskim i angielskim.

What’s New

Version 3.0.12

Aktualizacja planu

Information

Seller
Amistad Spolka Z Ograniczonia Odpowiedzialnoscia
Size
82.7 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Polish

Age Rating
12+
Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like