Forum Gdańsk 12+

Amistad sp. z o.o.

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

W aplikacji mobilnej Forum Gdańsk znajdziemy listę wszystkich lokali usługowych wraz z ich lokalizacją na trójwymiarowej mapie. Do każdego z nich możemy wyznaczyć trasę. Kończąc zakupy, bez problemu znajdziemy drogę do naszego samochodu, gdyż w aplikacji mamy możliwość w łatwy sposób wprowadzić informację o miejscu jego zaparkowania. Możesz także zamówić Taxi i sprawdzić repertuar kina.

Nie lada atrakcją dla miłośników zakupów jest FORUM Club, czyli specjalny pakiet rabatów tylko dla zalogowanych użytkowników, a także moduł „Moja przymierzalnia” - umożliwia on zrobienie zdjęcia artykułu, którego kupnem jesteśmy zainteresowani, i dodanie go do kolekcji wraz z nazwą sklepu i komentarzem. Dzięki temu mamy pod ręką wszystkie interesujące nas produkty i przed dokonaniem ostatecznego wyboru możemy przejrzeć dodaną kolekcję. Nie trzeba już pamiętać, co i gdzie przymierzaliśmy – wystarczy zajrzeć do aplikacji.

Mobilny przewodnik jest zintegrowany z infokioskami – znajdując sklep na infokiosku i wyznaczając do niego trasę, możemy zeskanować wygenerowany kod QR i przenieść trasę do swojego telefonu.

Aplikacja to też bieżące informacje o wydarzeniach i promocjach. Działa w dwóch językach: polskim i angielskim.

What’s New

Version 3.23

Zmiana zdjęcia głównego

App Privacy

The developer, Amistad sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Travel
Lifestyle
Travel
Travel
Travel
Travel

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping