Franchise Market Türkiye 4+

Smartmetrics Bilişim Teknolojileri

    • Free

Screenshots

Description

Franchise Market Türkiye: Franchising Dünyasına Yerel Bir Bakış

Franchise Market Türkiye uygulaması, yerel franchising dünyasına odaklanan bir yerel dergi uygulamasıdır. Franchising ile ilgili güncel haberleri takip edin, yeni fırsatları keşfedin ve sektördeki gelişmeleri yakından izleyin.

Ana Özellikler:

Dergiyi Satın Al: Uygulama üzerinden Franchise Market Türkiye dergisini kolayca satın alın ve dijital olarak okuyun. Her ayın güncel sayısına erişim sağlayarak franchising dünyasındaki yenilikleri takip edin.

Franchising Haberleri: Franchising sektöründeki en son haberlere anında ulaşın. Yerel ve ulusal franchising gelişmelerini güncel bir şekilde takip ederek sektördeki fırsatları kaçırmayın.

Dergi Arşivi: Derginin önceki sayılarına göz atın. Geçmiş sayılarda yer alan makaleleri, röportajları ve analizleri keşfedin.

Franchise Fırsatları: Franchise veren şirketlerin detaylarını inceleyin. Franchising şartlarını, yatırım maliyetlerini ve avantajları öğrenerek kendi işinizi kurma yolunda ilk adımınızı atın.

Franchise Market Türkiye uygulaması, yerel franchising dünyasını keşfetmek ve bu dinamik sektördeki fırsatları değerlendirmek isteyenler için ideal bir kaynaktır. Franchising ile ilgili güncel bilgilere hızlı erişim sağlamak için şimdi indirin!

Franchise Market Türkiye; üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor.

What’s New

Version 1.3.10

Hata gidermeleri ve performans iyileştirmeleri

- Bazı ekranlardaki kısımların görünememesine yol açan sorun giderildi.

App Privacy

The developer, Smartmetrics Bilişim Teknolojileri, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers