Full Moon Magazine 4+

KYEO shows s.r.o.

Designed for iPad

    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Full Moon je původní český multižánrový hudební magazín. Vychází pravidelně od roku 2010 a reflektuje hudební scénu u nás i v zahraničí, s přesahy do filmu, komiksu, designu. Každý měsíc odráží aktuální kulturní dění, nabízí kvalitní a originální zpracování, obsah a nadčasový design grafického studia Carton Clan. Spolupracuje s výjimečnými lidmi napříč kulturním spektrem. Není odkázán na agenturní zpravodajství – jeho obsah je bez výjimky exkluzivní – a zakládá si na dobrých a osobních vztazích se čtenáři.

Jednotlivá čísla magazínu Full Moon lze v aplikaci nakupovat buď jednotlivě nebo jako automaticky prodlužované předplatné. Cena magazínu Full Moon je stanovena následujícím způsobem: jedno vydání 49 Kč, půlroční předplatné 259 Kč a nejvýhodnější roční předplatné za cenu 469 Kč. Platba se po odsouhlasení nákupu strhává z iTunes účtu uživatele. Předplatné se po uplynutí automaticky prodlužuje. To může uživatel vypnout nejpozději 24 hodin před jeho vypršením v nastavení iTunes účtu. Platba za další předplacené odbobí je strhávána z iTunes účtu vždy 24 hodin před koncem předchozího období. Už zahájené období předplatného nelze zrušit. Podmínky používání a nakládání s osobními údaji jsou dostupné na adrese https://www.fullmoonzine.cz/stranka/zasadyochranyosobnichudaju Pokud se rozhodnete zakoupit předplatné během období, kdy aplikace nabízí obsah zdarma, přicházíte bez náhrady o zbytek tohoto období. Veškeré časy publikování nových čísel jsou vztažené k časové zóně České republiky GMT+1. Pokud nakupujete v jiné časové zóně, prosím počítejte s časovým odstupem.

What’s New

Version 2.2.0

- optimalizace pro iOS 15
- opravy drobných chyb

App Privacy

The developer, KYEO shows s.r.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Purchases
  • Contact Info
  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Identifiers

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers