Günce 4+

Güncepro Yazılım Teknolojileri A.Ş.

Designed for iPad

    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Biz uluslararası vizyon sahibi kurumsal bir avukatlık bürosuyuz. Hesap verirlik, objektiflik, etkinlik ve verimlilik temel hizmet ilkemizdir. Hukuk sektöründe kurumlaşma ve tecrübesiyle uzun yıllardır yol gösterici olan ve bu süreçte gösterdiği gelişimle dünya çapında bilinirliğe ulaşan Gün Avukatlık Bürosu, dijital dünyanın en ileri olanakları ile avukatlık mesleğini buluşturdu.

Mesleğin gelişimini sağlamak, daha iyi hizmet üretebilmek, kurumlaşma sürecini sağlıklı yönetebilmek hedefleriyle geliştirilen GÜNCE, avukatlık bürolarının tüm ihtiyaçlarına entegre çözümlerle cevap vermektedir.

GÜNCE, yılların kurumlaşma tecrübesiyle dijital dünyayı buluşturarak, yepyeni bir hukuk otomasyon deneyimi sunuyor. Günce ile hukuk ve hizmet sektöründe büro ve iş süreçleri yönetiminizi kolaylıkla yaparken, verimliliği ve büyümeyi arttırın!

GÜNCE ile hukuk ve hizmet sektöründe büro ve iş süreçleri yönetimini dijitale dönüştürerek kurumlaşabilir, verimliliği ve büyümeyi artırabilir, kullanıcı dostu web ve mobil uygulaması ile istediğiniz anda, istediğiniz yerde işinizi yönetebilirsiniz.

What’s New

Version 5.53.0

- Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yapıldı.

App Privacy

The developer, Güncepro Yazılım Teknolojileri A.Ş., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

T-HOS
Business
Attornaid
Business
Baro Uygulaması
Business
BIHUKUK
Business
MakbuzTekMobil
Business
AvFast
Business