Screenshots

Description

Gündeme Çeyrek Kala - 45.com.tr

Sitemizde, ülkemizde ve dünya genelinde yaşanan tüm gelişmeleri, güncel haber başlıklarını ve son dakika haberlerini bulabilirsiniz. Ekonomi alanındaki gelişmelerden haberdar olabilir ve siyasi olayları yakından takip edebilirsiniz. Aynı zamanda teknoloji alanındaki son dakika haberlerini, spor kategorisinde dünya genelinde yaşanan gelişmelerin hepsini buradan okuyabilirsiniz. En doğru ve güncel olan haberleri sitemizde sizlere sunuyoruz. Böylece ülkemizdeki siyasi gelişmelerden, ekonomik ve sosyal alanlardaki tüm güncel haberlere ve önemli gelişmelere kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Sitemizde ayrıca farklı alt kategorilerde bulunuyor. Bu kategorilerde de sizlere doğruluğu kanıtlanmış güncel haberleri ve tüm gelişmeleri sunuyoruz. Üstelik sürekli olarak her kategorideki haberlerimiz yenileniyor.

Sitemizde tüm güncel haber başlıklarını bulabilirsiniz. Ülkemizdeki ve dünya genelindeki bütün sıcak haberlere buradan ulaşabilirsiniz. Önemli ve doğruluğu kanıtlanmış kaynaklardan aldığımız tüm gelişmeleri sizlere sunuyoruz. Üstelik canlı haber izleme imkânınızda burada mevcut. Online bir şekilde yaşama dair son dakika haberlerine buradan ulaşabilirsiniz. Ülkemizdeki son dakika gelişmeleri başta olmak üzere, küresel dünyada yaşanan olaylar da yine sitemizde mevcuttur.

What’s New

Version 1.1

- Bug fix

App Privacy

The developer, Ğ COM Bilgi Teknolojileri A.Ş, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like