Screenshots

Description

Gabinet drWidget to znany program służący do kompleksowego zarządzania indywidualną praktyką lub przychodnią lekarską. Można z niego korzystać na dwa sposoby: przy pomocy aplikacji webowej oraz mobilnej. Obie są dostępne zupełnie za darmo.

Aplikacja mobilna oferuje wszystko, co niezbędne lekarzowi. Wystarczy pobrać ją na telefon, aby w wygodny sposób zarządzać swoim czasem pracy oraz sprawnie przeprowadzać wizyty. Narzędzie pozwala także zweryfikować w systemie eWUŚ prawo danego pacjenta do korzystania ze świadczeń finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Przeprowadzając wizytę, lekarz uzupełnia pola: „Wywiad”, „Badanie”, „Rozpoznanie opisowe” i „Rozpoznanie wg ICD-10”. Szybkie wprowadzenie informacji jest możliwe dzięki systemowi automatycznych podpowiedzi, w który została wyposażona aplikacja. Co istotne, zapewnia ona dostęp do szczegółowych danych na temat pacjentów danej placówki. Użytkownik może przeglądać dokumenty pacjenta oraz pobrać jego kartę, gdzie znajdują się m.in. dane osobowe i medyczne, historia wizyt i zwolnień.

To jednak nie wszystko. Wersja mobilna Gabinetu drWidget oferuje także przejrzysty grafik pracy placówki oraz możliwość łatwego i szybkiego dodawania wizyt. Ponadto użytkownik może przesyłać sfotografowane dokumenty z telefonu do aplikacji webowej.

Liczne funkcjonalności i inne udogodnienia (np. praktyczne wyszukiwarki) czynią z Gabinetu drWidget narzędzie skutecznie wspomagające lekarzy w codziennej pracy. Aplikacja wyróżnia się prostą, intuicyjną obsługą – korzystanie z niej z pewnością nikomu nie przysporzy nawet najmniejszych trudności.

What’s New

Version 1.4.0

W najnowszej wersji dodaliśmy informację o ciąży pacjentki w szczegółach wizyty a także usprawniliśmy przeprowadzanie wizyt!

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Seller
LEKSEEK POLSKA SP Z O O
Size
30.5 MB
Category
Medical
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Polish

Age Rating
17+
Frequent/Intense Medical/Treatment Information
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like