Zrzuty ekranu

Opis

Mobilna wersja znanego programu do prowadzenia placówki medycznej, zapewniająca wygodną pracę także wtedy, gdy lekarz nie ma dostępu do komputera (np. w czasie wizyt domowych).

Aplikacja oferuje cztery moduły:
1) „Wizyty”. Tutaj użytkownik zobaczy swój grafik pracy, doda do niego wizyty, a także je przeprowadzi, uzupełniając wywiad, badanie, zalecenia, rozpoznanie opisowe i wg ICD-10. W łatwy sposób wystawi również e-receptę, a kod dostępu do niej wyśle pacjentowi mailem lub SMS-em.

2) „Pacjenci”. Ten moduł zapewnia dostęp do listy pacjentów danej placówki. Istnieje możliwość przeglądania ich kart, dokumentów i rozpoznań zapisanych na poprzednich wizytach, sporządzania notatek oraz weryfikowania stanu ubezpieczenia w systemie eWUŚ. Po zainstalowaniu aplikacji na tablecie można również składać elektroniczne podpisy na wybranych dokumentach (w tym na zgodzie pacjenta na przetwarzanie danych osobowych).

3) „Zamówienia”. Tu system wyświetla listę e-recept zamówionych przez pacjentów za pośrednictwem platformy medycznej MyDr. Lekarz może odpowiedzieć na prośbę pacjenta: pozytywnie, wystawiając e-receptę w aplikacji, albo negatywnie, odrzucając zamówienie z podaniem uzasadnienia.

4) „Dokumenty”. Ostatni moduł służy do digitalizacji. Dokument sfotografowany przy pomocy telefonu (np. wyniki badań) można przesłać bezpośrednio do karty odpowiedniego pacjenta.

Co nowego

Wersja 1.4.2

Od teraz przeprowadzanie wizyty jest jeszcze prostsze! Możesz używać tych samych szablonów wizyt co w wersji webowej (możesz je zdefiniować w ustawieniach profilu).

Oceny i recenzje

5.0 z 5
1 ocena

1 ocena

Informacje

Sprzedawca
LEKSEEK POLSKA SP Z O O
Wielkość
31.4 MB
Kategoria
Medycyna
Zgodność

Wymaga systemu iOS 9.0 lub nowszego. Zgodność z urządzeniami: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Języki

Polski, Angielski

Wiek
17+
Częste/intensywne informacje o medycynie/leczeniu
Prawa autorskie
Cena
Gratis

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka