Garaj App 4+

Duman Arge Bilisim

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

GARAJ APP, otopark bariyeri veya kapıları, garaj kapılarının mobil cihazlar üzerinden kontrol edilmesini sağlayan bir uygulamadır.

GARAJ APP sayesinde otopark kumandası olmadan aracınız ile garaj giriş çıkışlarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Garaj app uygulaması kullanım bakımından son derece basit ve hızlı bir uygulamadır.

GARAJ APP mobil uygulama, Xenon Smart Teknoloji tarafından temin edilen GARAJ APP KONTROL MODÜLÜ ile birlikte çalışır. Modül temini için https://www.garajapp.com.tr adresinde bulunan iletişim kanallarına başvurabilirsiniz.


Garaj app kullanım alanları ;

• Garajlar
• Otopark bariyerleri
• Otopark kapıları
• Motorlu sürgülü kapılar
• Bina kapıları
• Kepenkler

Garaj app uygulaması sayesinde garaj giriş çıkış kayıtlarını tutabilir, kullanıcıların giriş çıkış kayıtlarına mobil uygulama veya web yönetim paneli sayesinde kolaylıkla erişebilirsiniz. Garaj app uygulaması ile birden fazla garaj kapısı, otopark kumandası ve otopark kapısını kontrol edebilirsiniz. Garaj app uygulaması tüm garaj kapısı modelleri ile uyumludur.
Kullanım Kolaylığı sayesinde birden fazla garaj kapısını tek bir mobil uygulama sayesinde kumanda edebilirsiniz.

Evinizin ve iş yerinizin garaj giriş çıkışlarını tek uygulamada yapın!
Garaj app uygulaması sayesinde ev ve işyerlerinde bulunan garaj kapılarını kumanda etmek son derece kolay, tek yapmanız gereken garaj app uygulamasını indirerek yönetmek istediğiniz garaj kapılarını tanımlamanızdır, bu sayede mobil uygulamaya giriş yaparak otopark kapılarını tek bir uygulama sayesinde anında kontrol edebilirsiniz. Garaj app uygulaması ile otopark giriş çıkış kapılarınızı favoriye ekleyerek istediğiniz kapılara hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Garaj app uygulaması nasıl kullanılır ?
Garaj app uygulaması, kullanıcı tanımı yapılarak kullanılmaktadır, kullanıcı tanımını web yönetim paneli (https://panel.garajapp.com.tr/) üzerinden yapılarak kullanıcıların, Adı Soyadı ve telefon numaraları girilmesi gerekmektedir. Garaj app web yönetim paneline girilen kullanıcılar mobil uygulamaya giriş yaparken sisteme kayıt olan telefon numaralarına gelecek olan SMS doğrulama kodunun girilmesinden sonra kullanmaya başlayabilirler.

Web Yönetim Paneli
https://panel.garajapp.com.tr/ üzerinden size özel olarak tanımlanacak olan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak kumanda etmek istediğiniz garaj kapılarını ekleyebilir, ve bu garaj kapılarına kullanıcı tanımlayarak mobil uygulama üzerinden erişime açabilirsiniz. Garaj app web yönetim paneli tamamıyla mobil uygulamaya özel olup sadece kullanıcılarımızın erişimine açık bir yapıya sahiptir.

Favori Ekleme
Garaj app uygulaması ile sisteminize tanımlayacağınız garaj kapılarını veya otopark bariyerlerini favorilerinize ekleyerek daha hızlı ulaşabilirsiniz bu sayede açma istediğiniz otopark veya garaj kapısına tek tuşla ulaşabilirsiniz.

Giriş-Çıkış Kayıtları
Garaj app uygulaması sayesinde müşteri talebi doğrultusunda kullanıcılar veya uygulama yöneticileri garaj girişi çıkış kayıtlarına uygulama veya web yönetim paneli üzerinden kolaylıkla erişebilir.

What’s New

Version 1.1.4

Arayüz geliştirildi, kepenk kontrol modülü entegre edildi.

App Privacy

The developer, Duman Arge Bilisim, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Xenon Smart Home
Utilities
Xenon Smart Room Controller
Productivity
Güneş Döviz
Business
Xenon Smart Box
Productivity
Xenon Smart Alarm Module
Productivity
Doors
Business

You Might Also Like

Buski
Business
KOSKİ
Productivity
Araba.com
Finance
NN Senin Mobilin
Finance
TEB YATIRIM PRIME
Finance
Apti
Business