iPhone Screenshots

Description

Garanti BBVA e-Trader iOS uygulaması ile piyasaları izleyebilir, pay piyasası (hisse senedi), VİOP sözleşmeleri ve varant alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Mobil uygulamamızı indirerek ücretsiz olarak 15 dakika gecikmeli BIST, VİOP ve uluslararası piyasa verilerini izleyebilirsiniz. Garanti BBVA İnternet Bankacılığından veri yayın paketi satın alarak canlı veri de izleyebilirsiniz.


Uygulama özellikleri:


Sayfam;
Sayfam sekmesinde sizler için İzleme Listesi, BIST Yükselenler/Düşenler/Hacimliler ve Piyasa Özeti – Grafik özelliklerini sunduk. En altta bulunan Sayfamı Düzenle butonundan menüleri dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz, Araştırma Raporları, Ekonomik Takvim, Haberler ve Garanti BBVA Yatırım Twitter Paylaşımları menülerini de ekleyebilirsiniz.


Gündem;
Piyasalar başlığından Yeni Liste Oluşturabilir, mevcut listelerinizi düzenleyebilir dilerseniz liste görünümü yerine kare görünümüne geçebilirsiniz. BIST 100, 50, 30, BIST Endeksleri, Varantlar, Dünya Borsa Endeksleri gibi birçok hazır listeye erişebilirsiniz.


Haber başlığından Genel, Siyasi, Dış Ekonomi, FX, Enerji, Makro Veriler, Emtia gibi daha birçok haber kategorisine ulaşabilirsiniz.Getiri Karşılaştırmadan belirleyeceğiniz tutarın seçeceğiniz tarih aralığında XU100, USDTRY, EURTRY, GLDGR (Gram Altın) ve seçeceğiniz sembol karşısındaki performansını görüntüleyebilirsiniz.
Model Portföy ve Tavsiye Listesi fonksiyonları ile Garanti BBVA Yatırım Araştırma bölümünün sizler için önerdiği hisse senetleri ile alım satım yapabilir, yatırım kararlarınızı şekillendirebilirsiniz.


Emirlerim;
Gün içi gerçekleşen, bekleyen ve iptal emirlerinize ulaşabilirsiniz. Bekleyen emirlerinizin üzerine tıklayarak ya da ekranınızı sağdan sola doğru kaydırarak düzenleyebilir, hisse emirlerinizde ek olarak zincir emir bağlayabilirsiniz.


Portföyüm;
Portföyüm bölümüne Garanti BBVA İnternet Bankacılığı bilgileriniz ile giriş yaparak hesaplarınıza erişebilir, hesap portföyünüzü takip edebilir, alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Pozisyon Detay başlığından açık pozisyonlarınıza erişebilir, ekranınızı sağdan sola da kaydırarak al/sat işlemlerinizi yapabilirsiniz. Açık pozisyon satırına tıklayarak pozisyon detay sayfasına erişebilirsiniz. Hareketler başlığından Son 1 aya kadar tüm gerçekleşen emirlerinize erişebilir, dilerseniz sembol bazında filtreleme yapabilirsiniz.


Sağ üstte bulunan Hesap Özeti başlığına tıklayarak hisse ve VİOP hesaplarınızın detay bilgilerine erişebilirsiniz.


Diğer Bilgiler;
Uygulamanın sağ üstünde yer alan arama butonundan dilediğiniz sembolü aratıp üzerine tıklayarak sembol detay sayfasına erişebilirsiniz. Ayrıca önceki aramalarınızı görüntüleyebilirsiniz.


Yine sağ üstte yer alan alarm butonundan uygulamaya giriş yaparak haber alarmı kurabilir ve veri yayın paketiniz varsa fiyat alarmı ekleyebilirsiniz. Bu alandan ayrıca bildirimlerinize erişebilirsiniz. Bildirimler alanından alarm bildirimlerinizi ve bekleyen emirlerinizin gerçekleşme bilgisine ulaşabilirsiniz.


Al/Sat;
Yeni alış/satış ekranlarında ilgili sembole ait özet piyasa verilerine erişebilir, kullanılabilir bakiyenizi önceden görebilirsiniz. Ayrıca adet yerine tutar da belirterek alım/satım işleminizi yapabilirsiniz. Portföyünüzde bulunan hisse senedine ait satış emri girdiğinizde adet alanı dolu gelir. Ayrıca alım satım ekranında derinlik lisansınız varsa derinlik bilgilerine erişebilirsiniz.

What’s New

Version 1.0.7

• İngilizce dil desteği eklendi.
• Hisse şartlı emir fonksiyonu eklendi.
• Formasyon analiz ekranındaki filtrelere çoklu sembol seçimi eklendi.
• VİOP K/Z % ve uzlaşma fiyatına göre K/Z bilgileri eklendi.
• Bildirim detay sayfası eklendi.
• NetDania ve TradingView grafiklerinde bug ve performans düzenlemeleri yapıldı.
• Kırılma ve bug düzenlemeleri yapıldı.
• Performans iyileştirmeleri yapıldı.

Ratings and Reviews

2.9 out of 5
7 Ratings

7 Ratings

ahmet kuyumcu ,

10 hissenin canlı verisi

Az önce mesaj geldi artık 10 adet hissenin canlı verisini de kaldırdılar artık her şey paralı olmuş

Developer Response ,

Merhaba,
10 adet son fiyat canlı veri hizmetini Borsa İstanbul kaldırdığı için yeni yıl itibarı ile biz de veremeyeceğiz.

Ücretli olarak aşağıda yer alan web sitesinde açıklaması bulunan veri yayın paketlerinden herhangi birini Garanti BBVA İnternet Bankacılığından satın alabilirsiniz.

https://www.garantibbva.com.tr/tr/bireysel/mevduat_ve_yatirim/garantibbva-e-trader/veriyayinpaketleri.page

Dostacisoyler ,

Vurdumduymaz

-Yazı karakteri boyutunu büyütmek için bir kontrol koyar mısınız, yazılar çok küçük iyi göremiyorum.-Dünya Borsa Endeksleri bölümünde sadece bir kaç ABD bono bilgisi var. Oraya Dünya Borsa endekslerini koysaniz iyi olur.
-Portfoydeki hisselerin has oraya bir buton koyup hisse fiyat ekranina gonderse.

Developer Response ,

Merhaba, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. İlgili birimlere talepleriniz iletilmiştir.
Saygılarımızla

Yippee+ ,

Güzelim uygulamayı da sinirlerimi de bozdunuz

Moral bozmayayım diyorum ama sinir oldum. Sabahtan beri deniyorum, iyi ki adınıza BBVA eklenmiş, siz de sanki yapabilecekmiş gibi gidin hemen uygulamayı değiştirin. Beceriksizler, sizin karışık listeniz yerine bir liste oluşturayım kendime dedim, sürekli hata veriyor. (Process ID 73)İyi yazılımcılar ülkeden gitti diyorlardı da inanmıyordum. Yama mı ne yapacaksınız bilmem ama paranızı hak edin.

Developer Response ,

Merhaba, izleme listesi oluşturuken almış olduğunuz hataya ait ekran görüntülerini GYatirimETraderLog@garantibbva.com.tr adresine iletmenizi rica ederiz.
Saygılarımızla

App Privacy

The developer, GARANTI YATIRIM MENKUL KIYMETLER AS, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Identifiers
  • Usage Data

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • User Content
  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

Finance
Finance

You Might Also Like

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance