iPhone Screenshots

Description

e-Trader uygulaması sizler için yenilendi!
Garanti BBVA e-Trader iOS uygulaması ile piyasaları izleyebilir, pay piyasası (hisse senedi), VİOP sözleşmeleri ve varant alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil uygulamamızı indirerek ücretsiz olarak 15 dakika gecikmeli BIST, VİOP ve uluslararası piyasa verilerini izleyebilirsiniz. Garanti BBVA İnternet Bankacılığından veri yayın paketi satın alarak canlı veri de izleyebilirsiniz.

Uygulamada yer alan yeni özellikler;

*10 adet sembolün son fiyat canlı verisi
*Gelişmiş grafik altyapısı
*40 gün süreli emir ve zincir emir özelliği
*Kişiselleştirilebilir sayfam özelliği
*Model Portföy ve Tavsiye Listesi gibi yeni analiz fonksiyonları
*Bildirim özelliği
*Pay Düzey 2+ ve İşlem Tarafı (AKD) gibi yeni veri yayın paketleri

Uygulama özellikleri:

Sayfam;
Sayfam sekmesinde sizler için İzleme Listesi, BIST Yükselenler/Düşenler/Hacimliler ve Piyasa Özeti – Grafik özelliklerini sunduk. En altta bulunan Sayfamı Düzenle butonundan menüleri dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz, Araştırma Raporları, Ekonomik Takvim, Haberler ve Garanti Yatırım Twitter Paylaşımları menülerini de ekleyebilirsiniz.

Gündem;
Piyasalar başlığından Yeni Liste Oluşturabilir, mevcut listelerinizi düzenleyebilir dilerseniz liste görünümü yerine kare görünümüne geçebilirsiniz. BIST 100, 50, 30, BIST Endeksleri, Varantlar, Dünya Borsa Endeksleri gibi birçok hazır listeye erişebilirsiniz.

Haber başlığından Genel, Siyasi, Dış Ekonomi, FX, Enerji, Makro Veriler, Emtia gibi daha birçok haber kategorisine ulaşabilirsiniz.


Getiri Karşılaştırmadan belirleyeceğiniz tutarın seçeceğiniz tarih aralığında XU100, USDTRY, EURTRY, GLDGR (Gram Altın) ve seçeceğiniz sembol karşısındaki performansını görüntüleyebilirsiniz.
Model Portföy ve Tavsiye Listesi fonksiyonları ile Garanti Yatırım Araştırma bölümünün sizler için önerdiği hisse senetleri ile alım satım yapabilir, yatırım kararlarınızı şekillendirebilirsiniz.

Emirlerim;
Gün içi gerçekleşen, bekleyen ve iptal emirlerinize ulaşabilirsiniz. Bekleyen emirlerinizin üzerine tıklayarak ya da ekranınızı sağdan sola doğru kaydırarak düzenleyebilir, hisse emirlerinizde ek olarak zincir emir bağlayabilirsiniz.

Portföyüm;
Portföyüm bölümüne Garanti BBVA İnternet Bankacılığı bilgileriniz ile giriş yaparak hesaplarınıza erişebilir, hesap portföyünüzü takip edebilir, alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pozisyon Detay başlığından açık pozisyonlarınıza erişebilir, ekranınızı sağdan sola da kaydırarak al/sat işlemlerinizi yapabilirsiniz. Açık pozisyon satırına tıklayarak pozisyon detay sayfasına erişebilirsiniz. Hareketler başlığından Son 1 aya kadar tüm gerçekleşen emirlerinize erişebilir, dilerseniz sembol bazında filtreleme yapabilirsiniz.

Sağ üstte bulunan Hesap Özeti başlığına tıklayarak hisse ve VİOP hesaplarınızın detay bilgilerine erişebilirsiniz.

Diğer Bilgiler;
Uygulamanın sağ üstünde yer alan arama butonundan dilediğiniz sembolü aratıp üzerine tıklayarak sembol detay sayfasına erişebilirsiniz. Ayrıca önceki aramalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Yine sağ üstte yer alan alarm butonundan uygulamaya giriş yaparak haber alarmı kurabilir ve veri yayın paketiniz varsa fiyat alarmı ekleyebilirsiniz. Bu alandan ayrıca bildirimlerinize erişebilirsiniz. Bildirimler alanından alarm bildirimlerinizi ve bekleyen emirlerinizin gerçekleşme bilgisine ulaşabilirsiniz.

Al/Sat;
Yeni alış/satış ekranlarında ilgili sembole ait özet piyasa verilerine erişebilir, kullanılabilir bakiyenizi önceden görebilirsiniz. Ayrıca adet yerine tutar da belirterek alım/satım işleminizi yapabilirsiniz. Portföyünüzde bulunan hisse senedine ait satış emri girdiğinizde adet alanı dolu gelir. Ayrıca alım satım ekranında derinlik lisansınız varsa derinlik bilgilerine erişebilirsiniz.

What’s New

Version 1.0.3

-Pay vadeli işlem ve opsiyon sözleşmeleri alım satımı aktif hale getirildi.
-Performans iyileştirmeleri gerçekleştirildi

Ratings and Reviews

2.5 out of 5
4 Ratings

4 Ratings

Yippee+ ,

Güzelim uygulamayı da sinirlerimi de bozdunuz

Moral bozmayayım diyorum ama sinir oldum. Sabahtan beri deniyorum, iyi ki adınıza BBVA eklenmiş, siz de sanki yapabilecekmiş gibi gidin hemen uygulamayı değiştirin. Beceriksizler, sizin karışık listeniz yerine bir liste oluşturayım kendime dedim, sürekli hata veriyor. (Process ID 73)İyi yazılımcılar ülkeden gitti diyorlardı da inanmıyordum. Yama mı ne yapacaksınız bilmem ama paranızı hak edin.

moyessss ,

Yenilenmiş e-trader uygulaması

Piyasaların hızına, dinamik yapısına ayak uydurmaya imkan sağlayan başarılı bir uygulama, yenilenen e-trader uygulamasını tüm yatırımcılara tavsiye ederim 👍🏼

Information

Seller
GARANTI YATIRIM MENKUL KIYMETLER A S
Size
191.1 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Turkish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like