iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

Mobil uygulamamız ile Garanti BBVA Factoring tüm Türkiye’de ve Dünya’da . Hızımıza hız kattık faktoring taleplerini cebinize getirdik hem de Garanti BBVA farkıyla .

Uygulamamızı indirin, hangi bankadan olursa olsun faturalı çekiniz üzerindeki barkodu okutarak veya çek bilgilerini ekleyerek faktoring işlemlerinizi saniyeler içerisinde, pratik ve güvenli bir şekilde Garanti BBVA Factoring’e gönderin.

Bu uygulama ile sistem destekli güçlü sorgulama kriterlerimizle çekinizin riskini değerlendirip finansmana uygunluğunu belirliyor ve uygulama üzerinden anında size dönüş yapıyoruz.

Garanti BBVA Factoring şubelerinin iletişim bilgilerini uygulama üzerinden öğrenebilir aynı zamanda harita kullanarak size en yakın şubemizin adresine ulaşabilirsiniz.

Yenilikler

Sürüm 1.5.1

Bu geliştirmemizde uygulamamızda iyileştirmeler yapılmıştır. Bizimle ilgili son gelişmeleri takip etmek için uygulamamızın güncel versiyonunu kullanınız.

Uygulama Gizliliği

Garanti Faktoring adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Sizinle İlişkilendiril­me­yen Veriler

Şu veriler toplanabilir ancak kimliğinizle ilişkilendirilmez:

  • Kullanım Verileri
  • Tanılar

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Diğer Beğenebilecekleriniz