Ekran Görüntüleri

Açıklama

Akıllı kent teknolojisi Gazmatik’in mobil uygulaması ile hayat artık daha kolay. Büyük şehir belediyelerinin doğalgaz hizmetlerinden faydalanırken, ön ödemeli kartlarla “dolum” yapma yolunu tercih ediyorsanız, Gazmatik mobil uygulaması ile bu konudaki her türlü bilgiye rahatlıkla erişebileceksiniz.
Gazmatik ile birlikte büyük şehirlerdeki su abonelerine 7 gün 24 saat açık self-servis kiosklar üzerinden kart dolum işlemlerine daha kolay ulaşım imkanı sunulmaktadır.
Ankara’da bir çok lokasyonda yer alan “Gazmatik Kioskları ile “Başkent Doğalgaz ön ödemeli” kartlara gaz yüklenebilmektedir.
Gazmatik mobil uygulama sayesinde en yakın Gazmatik kioskunun lokasyonunu bulabileceksiniz. Ön ödemeli kartınızla yapmış olduğunuz yüklemeler ve doğalgaz kullanımınız hakkında bilgilere ulaşabilecek, bu konularda bildirimler alabileceksiniz. Ayrıca, almakta olduğunuz hizmetin kalitesinin artırılmasına imkan veren, Gazmatik kiosklarıyla ilgili tüm arıza, vb. geri bildirimlerinizi bu uygulama ile yapabileceksiniz.

Uygulamanın Bölümleri :
- Gazmatik Nerede ?
- Gazmatik Arıza ihbar
- Gazmatik kullanım bilgileri
- Profil ve bildirim görüntüleme

Ankara Metropolitan Municipality Gas Administration (Başkent Gaz) and Birleşik Ödeme enables natural gas subscribers to easily access to card loading transactions through ‘‘Gazmatik’, which are self-service kiosks operating on a 24/7 basis. Gazmatik Mobile Application enables finding all kiosk locations by maps, reporting failures, usage information, profile settings and notifications to all subscribers. Smart city technologies make life easier, so all subscribers may use Gazmatik and save their time, enjoy the life.

Yenilikler

Sürüm 2.2.10

-Teknik iyileştirmeler.

Uygulama Gizliliği

Birlesik Odeme Hizmetleri ve Elektronik Para Anonim Sirketi adlı geliştirici, gizlilik politikasını ve verileri işleme ayrıntılarını Apple’a vermemiştir. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Bilgi Verilmedi

Bir sonraki uygulama güncellemesini teslim ederken geliştiricinin gizlilikle ilgili bilgi vermesi gerekir.

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz