Description

Giderek yaygınlaşan e-fatura uygulamasına dahil olduysanız ve eskisi gibi artık şirketinize gönderilen faturalar kargo ile gelmiyorsa, onay imzası için masanıza bırakılmıyor demektir.
E-faturaya geçtiği için, kendisine elektronik ortamda gönderilen faturaları anında görebilmeniz ve gerekiyorsa doğrudan reddetmek amacıyla artık daha etkili bir yöntem var: "Gelen E-Faturalar" uygulamamız..
Bu uygulamayı indirerek, şirketinize gönderilen e-faturalardan anında cep telefonunuza gelen bir bildirim ile haberdar olabilmeyi ve kabul/red cevabını yine cep telefonunuzdan vermeyi sağlarsınız. Uygulamamız, bu işlemlere ihtiyaç duyan gerek muhasebe/finans şirket yöneticileri gerekse patronlar için adeta bir asistan olarak hizmet ediyor.
Kullanmakta olduğunuz entegratör bunlardan birisi ise, hemen indirip deneyabilirsiniz (İsterseniz kendi entegratör hesabınız yerine, uygulama içerisindeki "test hesabı"nı kullanarak da deneme sürüşü yapabilirsiniz):

-eLogo
-Uyumsoft
-Türkkep
-Veriban
-QNB eFinans
-Net Fatura (Digital Planet)
-Foriba
-CRSSoft
-n11Faturam

What’s New

Version 2.6

- Yeni nesil araç takımları ile gelen faturalarınızı ve TCMB döviz kurlarını ana sayfanızdan takip edebileceksiniz

App Privacy

The developer, SOLIDBEE YAZILIM VE DANISMANLIK HIZMETLERI SANAYI TICARET ANONIM SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like