Screenshots

Description

Gelişen Çocuk; Uygulaması Bebeklikten Ergenliğe Kadar Çocuğunuzun Gelişim Dönemi Boyunca Yol Arkadaşınız Oluyor!

Bu uygulama; bebeğinizin doğumu ile başlayan ebeveynlik yolculuğunuzda farklı gelişim alanlarında çocuğunuzun gelişimini takip edebilme şansını sağlamaktadır. Gelişen Çocuk; Fiziksel, Duygusal, Zihinsel, Sosyal, Psiko-Motor ve Dil Gelişimi alanlarında çocuğunuzun gelişimini yakından takip etmenize olanak vermektedir.

Doğum itibari ile başlayan gelişim dönemleri, okul öncesi, okul çağı ve ergenlik dönemi olarak detaylandırılarak eklenmiştir.Ayrıca Ebeveyne Özel bölümü ile gelişim dönemlerinde karşılaşılan güçlüklerle beraber bunları daha iyi nasıl yönetebileceğiniz konusunda sizlere rehberlik etmeyi amaçladık. Uygulamayı kullanan aileler birden fazla çocuğun bilgilerini yükleyerek çocuklarının gelişimlerini takip edebilecekler. Oyun - Aktivite bölümü sayesinde de çocuklarınızla oynayacağınız oyunlar ya da yapacağınız aktiviteler konusunda vermiş olduğumuz önerilerin sizlere rehberlik etmesi amaçlanmıştır.

Periyodik olarak uygulamanın içerisinde farklı branşlardaki uzmanlarımız en çok merak ettiğiniz konularla ilgili canlı yayınlar aracılığı ile sorularınızı cevaplandıracaktır. Ayrıca her ebeveynin çocuğun gelişiminin farklı olduğu gibi yaşadıkları benzer sorunlar olduğu düşünülerek oluşturduğumuz forum kısmı ile uygulamanın kullanıcılarının etkileşim kurmasına fayda sağlayacaktır.

GELİŞEN ÇOCUK UYGULAMA UZMAN EKİBİ


*** iOS Uygulamamızda yer alan uygulama içi satın almalar (in-app purchases IAP)

Uygulamamız içinde yer alan videolar, canlı yayın vb. özelliklere erişim sağlayabilmek için otomatik yenilenebilir, abonelik bazlı uygulama içi satın alma yapmanız gerekmektedir. Bahsedilen uygulama içi satın alma aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız.
• Uygulama içindeki ücretli içeriğe erişim aylık abonelik sistemi ile gerçekleşir.
• Abonelik dönemi 30 gündür. Bu süre ödemenin onaylanmasından itibaren başlar.
• Ödemenin onaylanmasından sonra ücret iTunes hesabınıza yansıtılacaktır ve otomatik yenileme, siz kapatana kadar devam edecektir. Otomatik yenilemenin kapatılması geçerli abonelik döneminin bitmesine 24 saat kalmasından önce yapılmalıdır.
• Otomatik yenileme abonelik döneminin bitmesine 24 saat kala yapılır.
• Abonelik dönemi ücreti 14.99 Türk Lirası’dır.
• Abonelik, kullanıcı tarafından yönetilebilir, ve otomatik yenileme iTunes Store uygulaması içindeki Apple Kimliği üzerinden kapatılabilir.
• Kullanıcıya herhangi bir ücretsiz deneme dönemi tanımlandı ise ve bu dönem bitmeden uygulama içi satın alma ile aylık abonelik sistemine geçtiyse, ücretsiz deneme döneminde kullanmadığı günler için hak talep edemez ve bu kullanılmayan ücretsiz deneme günleri hesabına ayrıca tanımlanmaz.

– Kullanım Koşulları: http://www.gelisencocuk.com/index.php/terms-of-use-1

What’s New

Version 1.6

* İçerik zenginleştirildi.
* Performans ve UI geliştirmeleri.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

iMuge ,

Çocuk gelişimi rehberi <3

Aklınıza takılan soruların cevaplarını bulabilceğiniz, kulaktan dolma değil bilimsel bilgilerle endişelerinizi giderebileceğiniz bir uygulama.

Information

Seller
Selim Selveroglu
Size
106.8 MB
Category
Health & Fitness
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
Gelisen Cocuk©2019
Price
Free
In-App Purchases
  1. Monthly Subscription $3.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like