Screenshots

Description

Getthebox, to platforma łącząca kierowców z osobami szukającymi alternatywy dla standardowych przesyłek pocztowych lub kurierskich. Jeśli jesteś kierowcą, znajdziesz przesyłki do przewiezienia na swojej drodze to zarobisz na tym.

Jeśli masz przesyłkę do nadania albo odbioru, znajdź kierowce, który będzie chciał ją zabrać, samemu decydując, ile jesteś w stanie za to zapłacić.

Możesz oszczędzać na przewożeniu paczek. Możesz pojechać w nieznane tylko dlatego, że jest paczka do przewiezienia. Getthebox to nie tylko narzędzie, to przygoda, oszczędność, ale także szansa na zrobienie czegoś, czego do tej pory nie zrobiłeś.

Masz dosyć kurierów zmęczonych swoją pracą, nerwowego sprawdzania lokalizacji przesyłki, z którego i tak wynika jedynie to, że ciągle jest w tym jednym punkcie? Weź sprawy w swoje ręce i ściągnij Getthebox!

What’s New

Version 1.6.0

Mamy dobre wieści dla naszych użytkowników z Wrocławia i okolic! Jeśli dotąd brakowało zleceń, od teraz sytuacja zmieni się za pośrednictwem naszego partnera Inter Cars. Wystarczy, że zweryfikujesz swoje konto, aby móc dowozić specjalne zamówienia z częściami samochodowymi i mieć bezpieczną wypłatę wprost na Twoje konto w banku. Minimalna stawka to 3 zł za kilometr. Pobierz aktualizację już teraz!

Information

Seller
GETTHEBOX SP Z O O SPOŁKA KOMANDYTOWA
Size
53.5 MB
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free
In-App Purchases
  1. Kredyt 14 zł $2.99
  2. Kredyt 9 zł $1.99
  3. Kredyt 5 zł $0.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like